najbrzydsze dzieci
fot. TikTok

Rodzice pokazują na TikToku zdjęcia „najbrzydszych dzieci”. Śmieszne?

Niektórzy rodzice wcale nie uważają, że ich dzieci są najpiękniejsze na świecie. Wręcz przeciwnie – mają je za najbrzydsze i próbują to udowodnić w sieci. Pokazują szokujące zdjęcia!
Magdalena Drab
najbrzydsze dzieci
fot. TikTok
Dla niektórych takie zdjęcia to upokarzanie dzieci, dla innych – dobra zabawa. Nowe wyzwanie na TikToku bije rekordy popularności. Rodzice prześcigają się w udowadnianiu, czyje dziecko jest... najbrzydsze.

Najbrzydsze dzieci na TikToku: przesada?

Na zdjęciach, jakie można znaleźć pod wszystko mówiącym hashtagiem #uglybabychallenge, widać noworodki i niemowlęta w najmniej korzystnych pozach i z wyjątkowo niefortunnymi minami. Dzieci po urodzeniu rzadko są śliczne i proporcjonalne, ale ci rodzice najwyraźniej chcą przekonać internautów, że to właśnie ich pociechy wyglądały najgorzej. Dla niektórych to zabawne.

Wyzwanie „Ugly Baby” (Brzydkie Niemowlę) polega nie tylko na pokazaniu kompromitującego zdjęcia dziecka, ale także na zestawieniu go z oczekiwaniami rodziców, którzy jeszcze przed narodzinami czekali na idealnego maluszka. Każdy taki filmik zaczyna się od pytania ciężarnej mamy: „Czy noworodki są brzydkie? Czy nasze dziecko też takie będzie?”. Odpowiedź przyszłego taty brzmi: „Nie, nasze będzie perfekcyjne”. Rzeczywistość bywa inna, co udowadnia załączone zdjęcie „brzydkiego” noworodka. Internauci często żartują sobie z dzieci do spółki z rodzicami: „Słodki Gollum”, „Grinch” – komentują. 

Jeden z najpopularniejszych filmów, jaki powstał w ramach wyzwania „Ugly Baby”, przedstawia „dziecko zrobione z gliny”. Śmieszne? Niekoniecznie...
 
@arusso_xo

He’s gotten past the ugly newborn stage I promise 😂😂😂 ##DontSpillChallenge ##newborn ##baby ##babyboy ##love ##fyp

♬ chicken tikka - han

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy