Limuzyną do komunii
fot. Facebook

Limuzyną do Pierwszej Komunii Świętej? Czemu nie!

Z takiego założenia wyszli rodzice dzieci z Trzcianki... ich pociechy zostały przywiezione pod kościół 11-metrową limuzyną.
Dominika Bielas
Limuzyną do komunii
fot. Facebook
Maj to okres komunii, a także czas gorących dyskusji to tym, co jest normą, a co... przesadą. Organizacja komunii to w wielu przypadkach spore wyzwanie logistyczne i niemałe obciążenie finansowe, ale czy te wydatki są konieczne?

Limuzyna zajechała

Takim zleceniem pochwaliła się jedna z firm wynajmujących limuzyny. Na zdjęciu można zobaczyć przedłużonego Lincolna Town Car 185. Ta luksusowa limuzyna może pomieścić do 14 osób. Kosz wynajęcia samochodu to od 350 do 500 zł za godzinę! Na jej wyposażeniu znajduje się bar, telewizja i rozmaite udogodnienia, które czynią ją popularnym wyborem zwłaszcza na wieczory panieńskie i kawalerskie, ale czy to transport odpowiedni dla dziecka?Zobacz także: Prezenty komunijne z dawnych lat... Aż się łezka w oku kręci! [GALERIA]

"Nasze limuzyny wynajmujemy na różne okazje i nie zawsze są to śluby, wieczory panieńskie czy kawalerskie w przeciągu naszej wieloletniej działalności kilkukrotnie zdarzało nam się odbierać nowo narodzone dzieci ze szpitala, przewozić dzieci z chrzcin, wozimy także klientów VIP, lecz tutaj musimy zachować dyskrecję, rocznicę, osiemnastki oraz wiele innych uroczystości. Dla nas najważniejsze jest, żeby klient był zadowolony z naszych usług i w tym przypadku tak było. Limuzyna była nie tylko podkreśleniem wagi wydarzenia, jakim jest przyjęcie po raz pierwszy Najświętszego Sakramentu, ale dodatkową atrakcją głównie dla najmłodszych, bo to przecież ich uroczystość oraz wielkie przeżycie, jakim jest przejazd limuzyną. Gdyby na zdjęciach były dmuchane zamki, klaun, animator itp. nie wywołałoby to tak dużego zaszokowania, jak limuzyna a czemu? Przecież jest to taka sama atrakcja dla najmłodszych. " - napisała na swoim profilu firma, z której wynajęto limuzynę. Pod postem rozgorzała dyskusja na temat "takich" pomysłów. Co ciekawsze znalazły się także osoby, które uznały, że taka rozrywka to tylko i wyłącznie sprawa rodziców i nie ma w tym nic złego.

Zobacz także: Ile kosztuje organizacja Pierwszej Komunii Świętej?
Redakcja poleca: Elegancki makijaż na chrzest i komunię świętą – w 7 minut! [WIDEO]
Jak zrobić makijaż na uroczystości rodzinne wymagające specjalnej oprawy? Wizażystka pokazuje krok po kroku, jak się umalować szybko i pięknie, na chrzciny lub pierwszą komunię.

Komunia na kredyt

Choć nie wszystkich stać na takie luksusy to nie zawsze jest to ważne. Dla uzyskania odpowiedniej oprawy rodzice czy goście są skłonni nawet wziąć kredyt. Co ciekawsze inwestycją w komunijną oprawę czy prezenty rodzice chwalą się nie tylko przed rodziną, ale także na Facebooku. Organizowane są "małe wesela" z orkiestrą, limuzynami, karocami, standardem są już także bardzo drogie prezenty, a przy tym wszystkim chyba zapomina się, co jest sednem tej uroczystości... A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Napiszcie w komentarzach.

Źródło: ofeminin.pl

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy