niesamowite selfie z noworodkiem zaraz po cięciu cesarskim
fot. screen/instagram.com/thaisedemari/

Selfie z noworodkiem zaraz po narodzinach! Nie uwierzycie, co zrobiła ich córeczka!

Czy robienie selfie zaraz po narodzinach dziecka prosto z sali porodowej uważasz za głupie? Po tym, co zobaczysz na pewno zmienisz zdanie! Czy widzieliście lub słyszeliście już o czymś takim?
Weronika Zagojska
niesamowite selfie z noworodkiem zaraz po cięciu cesarskim
fot. screen/instagram.com/thaisedemari/

Czy publikowanie zdjęć z sali porodowej to dobry pomysł? Przede wszystkim to indywidualna sprawa i nikomu nic do tego. Ci rodzice postanowili pokazać światu zdjęcie małej córeczki Carmel tuż po porodzie w wyniku cesarskiego cięcia. I wcale im się nie dziwię! Rodzice zawsze uważają, że ich dziecko jest najpiękniejsze i najfajniejsze, ale... zdjęcie tej maleńkiej dziewczynki zaraz po wyjściu z brzucha robi szczególne wrażenie. Zwykle noworodki tak nie wyglądają!

Mama maleńkiej Carmel zaraz po porodzie zrobiła selfie i uwieczniła tę wyjątkową chwilę. Zobaczcie jak na tym zdjęciu wygląda córeczka! Mama i tata uśmiechają się szeroko, a co robi dziewczynka? 


To samo co mama i tata! Mała Carmel od razu pokazała swój pogodny charakter. Zwykle takiego malucha zaraz po urodzeniu raczej kojarzymy z płaczem lub kwaśnymi minkami. A tutaj pełnia szczęścia już od pierwszych chwil na tym świecie! Dziś dziewczynka nadal pozuje do zdjęć i nadal jest taka uśmiechnięta. To niesamowite. Widać, że lubi pozować i w niczym jej to zupełnie nie przeszkadza. Bawi się świetnie.
 

W tym wypadku stwierdzenie, że "Niedaleko pada jabłko od jabłoni" i "Jaka matka taka córka" sprawdza się w 100%. I nie jest przesadą. Mała chyba będzie znaną modelką lub gwiazdą - ma do tego talent i to już od pierwszych dni życia.
Trzymamy kciuki!
 

Mama i córka mają konto na Instagramie, gdzie można podziwiać modne stylizacje ich obu plus czasem taty. Jest to związane ze sklepem internetowym z ubraniami i dodatkami, który promują: itstoreonline.com.br.

Czy wasze maluszki też były takie radosne już na sali porodowej?
Czy macie zdjęcia z noworodkiem zaraz po urodzeniu?

Źródło: instagram.com/thaisedemari/

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ortopedyczne wskazania do cesarskiego cięcia
Kiedy ortopeda może zalecić poród przez cesarskie cięcie?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy