The Holderness Family
fot. theholdernessfamily.com

Zwariowany klip zamiast świątecznej kartki!

Słyszałyście już o zwariowanej rodzinie Holderness? Od dwóch lat - za sprawą ich świątecznych klipów - internet w grudniu należy do nich. Zobacz, co przygotowali na Święta w tym roku!
Adela Prochyra
The Holderness Family
fot. theholdernessfamily.com
Amerykańska rodzina nie szczędzi swoim widzom – a jest ich już ponad 160 tysięcy! – wygłupów. W tym roku sfilmowali się, jak przebrani za elfy zarażają radosną świąteczną gorączką znajomych i przypadkowych przechodniów w rodzinnej Północnej Karolinie i Nowym Jorku.

 Zobaczcie jak parodiują hit "I love myself" Kendricka Lamara na świąteczną nutę!Przepis na udane Święta według lekko zwariowanej rodziny Amerykanów? Proszę bardzo:

1.    Kup wielką choinkę
2.    Przebierz się w piżamę
3.    Tańcz jak szalony
4.    Sparodiuj kogoś 

Rodzina Holderness zdobyła popularność w 2013 roku, kiedy opublikowała swój pierwszy świąteczny hit "XMAS JAMMIES". Od tamtej pory Penn (tata) i Kim (mama) Holderness zawodowo zajmują się prowadzeniem swojego kanału na Youtube, a pomagają im w tym dzieci – 8-letnia Lola i 5-letni Penn Charles. Dwa razy w tygodniu umieszczają na nim nową produkcję. 

Co sądzicie o takich przygotowaniach do Świąt? Hit czy kit?  
Redakcja poleca: Jak zrobić nietoperza na Halloween?
Wystarczy dosłownie kilka minut, by z rolki po papierze wyczarować fantastycznego nietoperza na Halloween. Zobacz film i zrób w raz z dzieckiem super nietoperza z rolki.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy