Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik ogłosili kilka miesięcy temu, że spodziewają się dziecka. Para ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwaliła się piękną ciążową sesją. Zdecydowali się także opowiedzieć o trudnych przeżyciach, które mają za sobą.

Reklama

Para wybrała wózek dla dziecka

Teraz przyszłym rodzicom udało się do końca skompletować wyprawkę. W filmie na swoim kanale na YouTube pokazali wózek, jaki kupili dla swojego pierwszego dziecka. Ich wybór padł na biały wózek marki Junama. W wersji 2 w 1 kosztuje on ok. 3 tys. zł.

wózek dla dziecka
Instaram/agnieszkalyczakowska

Para opowiedziała także, dlatego zdecydowała się kupić akurat ten wózek: „Kochani, w tym dniu przyszła do nas chyba ostatnia już rzecz jaką potrzebowaliśmy dla naszej córeczki :) Zdecydowaliśmy się na wózek od Junama. Latem byliśmy na pewnej wycieczce i tam wypatrzyliśmy ten wózek u jednej z mam, do której podeszliśmy i zapytaliśmy o opinie. Nie dość, że prezentował się bardzo ładnie to mama bardzo go zachwalała, stąd nasz wybór”.

Zachwyt internautów

Internauci byli wręcz zachwyceni wyborem małżonków. Pojawiło się bardzo wiele komentarzy zachwalających ich gust. Oto niektóre z nich:

„Wózek istne cudo. Wygląda jak karoca dla księżniczki. A największą radochę ma tata”;
„Pani Agnieszko, ciąża służy, ślicznie Pani wygląda. Wózek przepiękny”.

Zobacz także

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama