W Dniu Matki, 26 maja, mamy i dzieci podróżują biało-zielonymi taksówkami EcoCar zupełnie bezpłatnie. Akcja obejmuje Warszawę, Wrocław i Trójmiasto, czyli wszystkie lokalizacje, w których działa EcoCar. Bezpłatny przejazd można zamówić przez aplikację EcoCar wpisując hasło Dzień Matki. To nie koniec atrakcji – na mamy czekają także vouchery o wartości 50 zł na dodatkowe przejazdy ekologicznymi taksówkami. Akcja EcoCar z okazji Dnia Matki organizowana jest już po raz trzeci. 26 maja 2017 r. ekologiczne, maksymalnie dwuletnie, biało-zielone taksówki EcoCar sprawnie i zupełnie bezpłatnie zawiozą mamy i ich dzieci pod wskazany adres, żeby w tym szczególnym dniu wszyscy mogli jak najdłużej wspólnie celebrować rodzinne chwile.

Reklama
materiały prasowe

Jak zamówić darmowy przejazd z okazji Dnia Matki?

Wystarczy zamówić taksówkę przez aplikację mobilną EcoCar (aplikacja dostępna w sklepach Google Play oraz App Store) i w dodatkowych informacjach dla kierowcy wpisać hasło: Dzień Matki. Mama powinna podróżować ze swoim dzieckiem.

Zdobądź voucher na dodatkowe darmowe przejazdy

Dla aktywnych facebookowiczów i użytkowników Instargam EcoCar przygotował dodatkową atrakcję. Każda mama, która wykona zdjęcie ze swoim dzieckiem w taksówce EcoCar i opublikuje je na fanpage’u EcoCar lub na Istagramie z hashtagiem #ecocartaxi, otrzyma voucher o wartości 50 zł na przejazdy taksówkami EcoCar.

Więcej o EcoCar i akcji znajdziesz na: www.ecocar.pl.

Reklama

Akcja promocyjna trwa 26 maja, w godz. 6:00-23:59. Jeden użytkownik aplikacji może skorzystać tylko z jednego darmowego przejazdu. W akcji mogą wziąć udział wyłącznie klienci indywidualni, którzy nie posiadają umowy na przejazdy bezgotówkowe. Darmowy przejazd obowiązuje do kwoty 50 zł.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama