Co roku w czerwcu obchodzone są oficjalne urodziny Królowej Elżbiety II. To ważne święto dla Wielkiej Brytanii. W tym dniu odbywa się parada Trooping the Colour, a na słynnym balkonie można zobaczyć całą rodzinę królewską. Ma być uroczyście i dostojnie. Wiadomo, co to znaczy dla kilkulatków – nudę. Dzieci Kate i Williama postanowiły nieco ubarwić to wydarzenie. Nie obyło się bez figli małego George’a i grymasów Charlotte. Wszystko to uchwycili fotoreporterzy. Te dzieci są przesłodkie!

Reklama

Zobacz też: Wielkie poszukiwania dziecka z okładki!

Książę George ma sposoby na nudę

Widać, że niespełna 5-letni książę to mały gaduła. Podczas parady, gdy cała rodzina królewska stała dostojnie na balkonie Pałacu Buckingham, on w najlepsze zagadywał swoją siostrę i kuzynkę Savannah Phillips. Na jednym ze zdjęć widać, jak najstarsza Savannah ucisza palcem chłopca, ale on chyba niewiele dobie robi z tej uwagi.

Zachowanie George’a najwyraźniej nie podobało się nawet księciu Williamowi, co da się dostrzec na zdjęciach. Jednak ostatecznie księżna Kate i książę William stali niewzruszenie, jak przystało na rodzinę królewską podczas oficjalnych wystąpień. Mały George natomiast bawił się w najlepsze.

Charlotte zabrakło cierpliwości

Charlotte ma dopiero 3 lata. Nie dziwne więc, że jest jej trudniej wytrwać na oficjalnych uroczystościach. Nie potrafi też jeszcze zająć się sobą tak, jak jej starszy brat. Choć na początku bawiła się świetnie, jak on, w końcu jednak zaczęła marudzić. Księżna Kate jak zwykle w takich sytuacjach stanęła na wysokości zadania. Szybko przytuliła małą i znalazła sposób, by ją czymś zainteresować.

Zobacz także

Królowa Elżbieta skończyła 92 lata

Elżbieta II urodziła się 21 kwietnia 1926 roku. Jej urodziny oficjalnie obchodzone są jednak zawsze w czerwcu, zgodnie z brytyjską tradycją, zapoczątkowaną przez króla Jerzego II. Król Jerzy, który panował w XVII wieku, urodził się w październiku. Jednak ze względu na to, że wówczas w Wielkiej Brytanii pogoda nie sprzyja, postanowił przenieść świętowanie urodzin monarchy na czerwiec. W tym dniu odbywa się parada Trooping the Colour, podczas której można podziwiać wojsko składające się z ok.1400 żołnierzy, 200 koni i orkiestr oraz z ok. 400 muzyków.

Źródło: instagram

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama