Katarzyna Zielińska wydaje się być zachwycona faktem, że już wkrótce jej rodzina znowu się powiększy. Dumnie pokazuje się publicznie z ciążowym brzuszkiem, a uśmiech nie znika z jej rozpromienionej twarzy. Ewidentnie tak wygląda kobieta szczęśliwa i spełniona. W czym tkwi sekret jej radości?

Reklama

Kasia Zielińska docenia wartość rodziny

Życie zawodowe Kasi to ciągła gonitwa. Gra w teatrze, serialach i w filmach. Ani na chwilę nie zwalnia tempa, nie narzeka na nadmiar pracy, bo to, co daje jej życiową energię, to szczęśliwa rodzina. Aktorka opublikowała poruszający post, w którym postanowiła podzielić się ze swoimi fanami przemyśleniami na ten temat. Napisała:

„Powiem Wam, że jest to stan najpiękniejszy na świecie. Czuję się, jakby urosły mi skrzydła. Mogę przenosić góry, prasować sterty ubrań, być upaćkana marchewką i ciatkiem czekoladowym a kiedy wychodzę do pracy, czuję, że mam tyle energii, że mogłabym zagrać trzy spektakle pod rząd! Bez przerwy. RODZINA to coś, co powoduje, że człowiek ma dystans do świata, do problemów, to coś co sprawia, że powroty do domu mają sens. Z Rodziną można zwyciężać wszystko. Nic nie jest straszne. I tego właśnie Wam życzę na koniec tego wspaniałego tygodnia! Dbajcie o najbliższych i przenoście góry. Jedno mamy życie więc warto patrzeć na dobre rzeczy i się do nich uśmiechać”.

Przyznacie sami, że w wyjątkowym stanie błogosławionym aktorka wygląda naprawdę wspaniale:

Zobacz też: Ciężarna Weronika Rosati na balu TVN

Zobacz także
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama