Rok 2017 obfitował w informacje o kolejnych ciążach znanych i lubianych. Przypominamy, które gwiazdy zaszły w ciążę w 2017 roku, ale termin porodu mają już na rok 2018. Wy też spodziewacie się dziecka? Jeśli tak, to pewnie doskonale wiecie, co czują te celebrytki. Niektóre z nich urodzą dosłownie lada dzień!

Reklama

Gwiazdy, które zaszły w ciążę w 2017 roku

Ciąże znanych osób bywają niezwykle interesujące. Z taką sytuacją mamy do czynienia chociażby w przypadku księżnej Kate. Każdy chce wiedzieć, jak wygląda, jak się czuje, w jaki sposób zamierza urodzić kolejne royal baby. Ale nie tylko jej ciąża wzbudza sensację. Również gwiazdy, które urodziły w 2017 roku i chwalą się swoimi pociechami w internecie, budzą ogromne zainteresowanie fanów. Wy też je śledzicie? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie, które gwiazdy spodziewają się dziecka.

Lidia Sadowa

Aktorka grająca na co dzień w „Barwach szczęścia” oraz w „Ranczu” w grudniu pokazała oficjalnie swój ciążowy brzuszek. A że jest już całkiem spory, domyślamy się, że gwiazda powita na świecie swoje dziecko już naprawdę niedługo!

Księżna Kate

Ciężarna księżna brytyjska nie ma łatwo. Każde jej publiczne wystąpienie jest szeroko komentowane. Fani choć generalnie kochają rodzinę królewską, nie stronią od krytyki, gdy uważają, że księżna Kate swoim zachowaniem w ciąży może zagrażać dziecku, uczestnicząc np. w rajdzie samochodowym… Księżna musi wytrzymać jeszcze kilka miesięcy. Trzecie royal baby pojawi się na świecie najprawdopodobniej na początku kwietnia 2018 roku.

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oczekują drugiego dziecka. Para zostanie rodzicami prawdopodobnie już w styczniu. Jak wyglądają ostatnie chwile przed porodem? W jednym z wywiadów zdradził to Maciej. Zdaje się, że nie są jeszcze kompletnie gotowi na powitanie maleństwa… Trzymamy kciuki, żeby zdążyli przygotować na czas całą wyprawkę.

Zobacz także

Miranda Kerr

Piękna modelka w listopadzie 2017 roku ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Pierwszy syn to owoc związku z aktorem Orlando Bloomem. Z obecnym partnerem, założycielem aplikacji Snapchat, zostaną rodzicami w 2018 roku. Kiedy dokładnie? Na razie nie zdradzają żadnych szczegółów.

Dorota Szelągowska

Znana prezenterka telewizyjna, która odmienia wnętrza mieszkań nie do poznania, wkrótce odmieni też kompletnie swoje życie. Pojawienie się dziecka na świecie to zawsze ogromna zmiana. Dorota ma już dość pokaźny brzuszek, więc rozwiązanie nastąpi niebawem. Trzymamy kciuki za jego pomyślny przebieg.

Reklama

Wszystkim przyszłym mamom, tym znanym i tym nieznanym, życzymy szczęśliwego, bezpiecznego rozwiązania!

Reklama
Reklama
Reklama