Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał Szatan w połowie września doczekali się narodzin synka Henia. Owoc bardzo medialnej ciąży to drugie dziecko i pierwszy synek pary – ma on starszą siostrę Hanię. Małżeństwo nie ukrywało, że posiadanie drugiego malucha jest ich marzeniem, a ciąża była wyczekiwana.

Reklama

Basia Kurdej-Szatan odchodzi z telewizji

Właśnie z powodu długo wyczekiwanego malucha Basia postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy w telewizji. Para postanowiła, że najlepszy dla zdrowia mamy będzie teraz relaks, poświęcenie się rodzinie i naładowanie akumulatorów. O swojej decyzji Kurdej-Szatan poinformowała na InstaStory

„Jesteśmy na pierwszym spacerze z małym i jestem bardzo podekscytowana. Bardzo mi się to podoba. Mogę nie robić nic przez pół roku, tylko chodzić na spacery” – powiedziała fanom szczęśliwa mama.

Gwiazda chce się teraz skupić na życiu rodzinnym i spędzić więcej czasu z nowym członkiem rodziny, a także starszą córeczką. Jak na razie wiadomo, że wszystkie plany zawodowe Basi zostały przełożone, a do pracy wróci najwcześniej za pół roku.

Źródło: Instagram, Pomponik

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama