Niezwykłe chwile wzruszenia przeżywamy oglądając filmik, który nagrał Banks. Razem ze swoją żoną postanowił odwiedzić najbliższą rodzinę i znajomych, prezentując im naprawdę wyjątkową niespodziankę.

Reklama

Długa walka o cud...

Lacey przez 2 lata po ślubie nie mogła zajść w ciążę. Kiedy w końcu jej się udało... straciła dziecko w 20.tygodniu ciąży. Jej bliscy byli bardzo zasmuceni i razem z nią przeżywali stratę długo wyczekiwanego dziecka. Małżeństwo w końcu postanowiło, że zaadoptuje jakieś maleństwo. Wszyscy trzymali kciuki by tym razem udało się im stworzyć pełną rodzinę. Niestety, kobieta która miała urodzić dla nich dziecko, w ostatniej chwili się wycofała.

Kiedy więc zaczęli starania o kolejne dziecko z adopcji, postanowili zatrzymać to w tajemnicy. Nie chcieli robić nikomu nadziei, biorąc całe poczucie porażki na własne barki. Tym razem udało im się! O wspaniałej nowinie, postanowili powiedzieć bliskim w czasie odwiedzin.

Puk, puk...jest tam ktoś?

Gdy rodzina, znajomi i przyjaciele, ujrzeli Lacey z niemowlęciem na rękach, nie kryli szczęścia, wzruszenia i szoku! Wszystkie te cudowne reakcje sfilmował Banks, a filmik będzie na pewno niezwykłym prezentem dla ich dzidziusia. Widać na twarzach sfilmowanych osób, jak bardzo cieszą się szczęściem małżeństwa i z jaką miłością przyjęli nowego członka rodziny.

Zobacz także

A Ty znasz równie urocze historie? Pisz w komentarzach.

Reklama

Zapoznaj się także: Czy powiedzieć dziecku o adopcji?

Reklama
Reklama
Reklama