Miranda Kerr, piękna modelka „Victoria’s Secret” po raz drugi zostanie mamą. Tę radosną nowinę ogłosiła niedawno światu wraz z mężem - Evanem Spiegelem, założycielem aplikacji Snapchat. Kiedy spodziewają się rozwiązania?

Reklama

Miranda Kerr i Evan Spiegel zostaną rodzicami

Poznali się w 2015 roku, związek dość szybko się rozwijał. W lipcu 2016 roku Evan oświadczył się Mirandzie, wręczając jej pierścionek z ogromnym brylantem. Założyciel Snapchata jest bowiem jednym z bogatszych ludzi na świecie. 27 maja 2017 roku odbył się ślub modelki i młodszego od niej o 8 lat miliardera. A już wkrótce ich rodzina się powiększy. Kto i kiedy pojawi się na świecie? Para nie ujawniła jeszcze żadnych szczegółów, nie wiemy, w którym tygodniu ciąży jest aktualnie Miranda oraz jaką płeć będzie miało dziecko. Menadżer modelki wyjawił jedynie, że „Miranda i Evan nie mogą się już doczekać chwili, kiedy powitają na świecie swoją pociechę”.

Druga ciąża Mirandy Kerr

Choć dla męża Mirandy Kerr sytuacja jest zupełnie nowa, zostanie bowiem tatą po raz pierwszy, modelka wie już, czego może się spodziewać. Ma już 6-letniego syna z poprzedniego małżeństwa. Pierwszym mężem gwiazdy „Victoria’s Secret” był aktor Orlano Bloom. Para rozwiodła się jednak w 2013 roku. Ze względu na syna Flynna nadal jednak utrzymują przyjacielskie relacje. Ciekawe, czy chłopiec cieszy się, że będzie miał rodzeństwo. Parze gratulujemy!

Zobacz też: Weronika Rosati nie chce rodzić w Polsce! A gdzie?

Reklama

Źródło: Viva.pl

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama