Ciężarna Katrina marzyła, by jej umierająca na raka matka poznała dziecko. Babci zabrakło jednak przy narodzinach, za to miała niezwykłą niespodziankę dla swojej rodziny.

Reklama

Niektóre marzenia nie mogą się spełnić...

Diagnoza była wstrząsająca. Kobieta miała zaawansowanego raka i lekarze nie wiedzieli ile zostało jej czasu. Zarówno matka, jak i córka po cichu liczyły na to, że uda się im wspólnie powitać nowego członka rodziny. Niestety choroba postępowała szybciej niż przewidywano i matka ciężarnej, zmarła kilka miesięcy przed rozwiązaniem.

By mama mogła pozostawić po sobie ślad w życiu przyszłego wnuka, Katrina poprosiła przyszłą babcię by wybrała imię dla jej synka. O wyborze dowiedziała się dopiero po urodzeniu chłopca. Imię, które wymyśliła dla dziecka babcia, było napisane na białym body - Harisson. Na odwrotnej stronie koszulki była także informacja, że imię te zostało wybrane przez babcię Joanne, która jest niebie.

Gdy odchodzi ktoś bliski, zyskujemy anioła

Ta niezwykła historia na pewno wzruszy niejedną osobę. Jednak dla tych, których rodzice zmarli zbyt wcześnie by poznać swoje wnuki, ta opowieść będzie miała zupełnie inny wymiar. Świadomość, że odeszła już od nas bliska osoba, a na świecie pojawia się dziecko, które zostało pozbawione czegoś naprawdę wyjątkowego, czyli miłości babci, czy dziadka, jest naprawdę ściskająca za serce.

Ten mały chłopczyk, choć nigdy nie pozna babci, zawsze będzie wiedział, że jego imię zostało wybrane przez osobę, która na pewno będzie czuwać nad nim jako anioł.

Zobacz także
Reklama

Przeczytaj także: Jak wybrać imię dla dziecka?- zrób test!

Reklama
Reklama
Reklama