Wizyta księżnej Kate i księcia Williama w Polsce to wielkie wydarzenie. Już dziś, 17 lipca, para przyleci do Polski. Przygotowania do ich wizyty trwały kilka tygodni. Książęcej parze będą towarzyszyć dzieci. Nic dziwnego, że Belweder, czyli pałac prezydencki, w którym zatrzyma się rodzina książęca, musiał zostać przygotowany specjalnie na tę okazję.

Reklama

Gdzie będą się bawić dzieci Williama i Kate?

Na oficjalnym koncie kancelarii prezydenta na Twitterze opublikowano zdjęcia pokoju i placu zabaw przygotowanego dla dzieci książęcej pary. "Belweder gotowy na wizytę najmłodszych czł. brytyjskiej rodziny królewskiej. Na księcia George'a i księżniczkę Charlotte czekają PL zabawki" – czytamy na Twitterze. Zobacz, gdzie będą się bawić książę George i księżniczka Charlotte:

Belweder gotowy na wizytę najmłodszych czł. brytyjskiej rodziny królewskiej. Na księcia George'a i księżniczkę Charlotte czekają PL zabawki. pic.twitter.com/j2fyPiZA44
— KancelariaPrezydenta (@prezydentpl) 16 lipca 2017

Dzieci książęcej pary, książę George i księżniczka Charlotte to ulubieńcy mediów na całym świecie. Jako przyszli następcy tronu, przyzwyczajeni są do drogich zabawek i życia w luksusie. Tym bardziej cieszy nas fakt, że w pokoju zabaw dla maluchów przygotowano polskie, drewniane zabawki, którymi bawią się również polskie dzieci!

Zobacz także

Nice decision by W&K to take #PrinceGeorge & #PrincessCharlotte on tour.With 10 royal corr babies/toddlers:can we bring ours too for Maria?! pic.twitter.com/7rzcAjmwtL
— Emily Andrews (@byEmilyAndrews) 3 lipca 2017

Co myślicie o wystroju pokoju dla dzieci książęcej pary? Zbyt skromny czy idealnie pasuje do okazji? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: Co musisz zabrać ze sobą do szpitala? Lista do druku

Reklama

Źródło: Twitter

Reklama
Reklama
Reklama