W poniedziałek, 4 września, cały świat (a na pewno Wielka Brytania i Polska!) żył informacją, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. Dziś wszystkie media informują o okładce jednego z najpopularniejszych brytyjskich dzienników: "The Sun" podejrzewa, że trzecie royal baby zostało poczęte w Polsce!

Reklama

Kate zaszła w ciążę w Polsce?

Gdy w lipcu książę William i księżna Kate odwiedzili Polskę, pisaliśmy o niejednoznacznej wypowiedzi księżnej. Podczas spotkania z młodymi przedsiębiorcami książęca para otrzymała w prezencie misia Whisbear. Kate żartobliwie zasugerowała mężowi, że powinni się starać o kolejne dziecko. Już wtedy media, gównie brytyjskie, spekulowały, czy rodzina królewska wkrótce się powiększy. Wczorajsze oświadczenie z Pałacu Kensington nie pozostawia już żadnych wątpliwości!

Polskie imię dla royal baby?

W sieci pojawia się coraz więcej dowcipów dotyczących najnowszych doniesień "The Sun". Internauci żartują, że trzecie royal baby powinno zostać mianowane królem Polski, a William i Kate mogą się ubiegać o przyznanie pieniędzy z programu 500+. Inni sugerują, że książęca para powinna rozważyć nadanie potomkowi polskiego imienia – wśród propozycji pojawiły się imiona Janush i Grashinne.

Williamowi i Kate serdecznie gratulujemy. To, w jakim miejscu maluch został poczęty, niech zostanie ich tajemnicą!

Zobacz także: Dlaczego książę George nosi krótkie spodenki nawet zimą? Znamy odpowiedź!

Zobacz także
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama