30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 30 stycznia 2022 roku. W tym roku WOŚP zbierała pieniądze na wsparcie okulistyki dziecięcej. Hasło tegorocznego finału to „Przejrzyj na oczy”.

Reklama

Mamotoja.pl także wspierało zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Sztab Edipresse zebrał w tym roku ponad 105 tys. zł.

Wolontariusze naszego sztabu

W tym roku grało z nami 80 wolontariuszy. Z powodu pandemii nie każdy mógł kwestować osobiście – wolontariusze, którzy się rozchorowali lub przebywali na kwarantannie, zbierali pieniądze online. Mieliśmy aż 10 stacjonarnych puszek, a wszyscy wolontariusze byli bardzo zaangażowani i oddani sprawie.

W tym roku grała z nami również psycholożka Dorota Zawadzka. Z powodu choroby nie mogła wyjść na ulice Warszawy, by kwestować z innymi wolontariuszami, ale nie poddała się i nadal zbierała pieniądze online. Dzięki niej nasza skarbonka zasiliła się o dużą kwotę!

Wsparcie partnerów

Jak zwykle nie zawiedli nas nasi partnerzy, którzy zadbali o to, by wolontariusze mieli co zjeść i wypić. Na stołach pojawiły się pyszności, dzięki którym wolontariusze mieli siłę, by zbierać do puszek pieniądze na ten szczytny cel.

Zobacz także

Partnerzy akcji:

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama