Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Super Veloce
materiały prasowe
Mama

Nieinwazyjna alternatywa dla lasera – Super Veloce to przełom w medycynie estetycznej

Marzysz o promiennej, świetlistej i wyraźnie odmłodzonej cerze? Chcesz pozbyć się zmarszczek, bruzd, przebarwień (także tych powstałych w czasie ciąży) czy zmian naczyniowych na twarzy, ale obawiasz się, że zabiegi medycyny estetycznej są bolesne i konieczna jest po nich długa rekonwalescencja? Z pomocą przychodzi Super Veloce – ta innowacyjna technologia pozwala cieszyć się piękną skórą, bez bólu!

Super Veloce to platforma szerokopasmowego światła BB (ang. Broad Band) klasy premium wyróżniająca się skutecznością na poziomie zaawansowanych systemów laserowych. Zabiegi z wykorzystaniem światła BB są nieinwazyjne, bezbolesne i nie wymagają długotrwałej rekonwalescencji – w przeciwieństwie do zabiegów z wykorzystaniem lasera.

Premiera nowej platformy światła szerokopasmowego BB – Super Veloce – odbyła się w jednym z warszawskich oddziałów Kliniki ESTELL, jednej z najbardziej nowoczesnych klinik medycyny estetycznej, oferującej zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii. Wśród zaproszonych gości znaleźli się turecka dermatolog dr Dilek Başaran oraz przedstawiciele firmy Ilooda, producenta Super Veloce.

Cytaty o tacie – 17 wzruszających, mądrych i śmiesznych złotych myśli na Dzień Ojca [WIDEO]

Jak działa innowacyjna technologia BB?

Platforma światła szerokopasmowego Super Veloce obejmuje zakres długości fal aż do 1400 nm, co umożliwia jej wszechstronne zastosowanie. Dzięki tak dużemu zakresowi długości fal i dwóm wyjątkowym filtrom Super Veloce stanowi alternatywę nie dla jednego, a dla kilku laserów. I tak innego lasera użyjemy w przypadku zmian naczyniowych, innego przy przebarwieniach – technologia BB umożliwia przeprowadzenie różnych zabiegów przy pomocy tego samego urządzenia.

To innowacyjna technologia pozwoliła stworzyć wyjątkową procedurę N-Tight, która pozwala urządzeniu dotrzeć do głębokich warstw skóry właściwej. Dlatego też efekty przy zabiegach Super Veloce są tak imponujące.

materiały prasowe

Wskazania do zabiegu Super Veloce

Jakie zabiegi można przeprowadzić przy pomocy Super Veloce?

  • Spłycanie zmarszczek, bruzd, wygładzanie skóry.
  • Rozjaśnianie przebarwień oraz ujednolicanie i tonowanie kolorytu skóry.
  • Usuwanie owłosienia – wykorzystanie światła szerokopasmowego BB to alternatywa dla epilacji laserowej.
  • Naturalny lifting, poprawa napięcia i ujędrnienie skóry możliwe są dzięki unikalnej procedurze N-Tight, która działa w głębokiej warstwie skóry właściwej.
  • Leczenie zmian naczyniowych takich jak naczynka, teleangiektazje, rumień, trądzik różowaty.
  • Leczenie trądziku, również aktywnych zmian trądzikowych – technologia wykorzystywana w Super Veloce może być stosowana również w przypadku młodych osób, które borykają się z trądzikiem, a szukają skutecznych i bezbolesnych metod leczenia.

materiały prasowe

Zabiegi z wykorzystaniem Super Veloce są niezwykle precyzyjne, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Jakość systemu oraz jego bezpieczeństwo są potwierdzone certyfikacją medyczną. Więcej o Super Veloce dowiesz się z oficjalnej strony dystrybutora www.euroscalemed.pl.
Malowanie paznokci w ciąży
Adobe Stock
Zdrowie w ciąży
Malowanie paznokci w ciąży: czy hybryda i paznokcie żelowe w ciąży są bezpieczne?
Malowanie paznokci w ciąży nie jest zakazane. Lakiery do paznokci nie szkodzą ciąży, lepiej jednak używaj ich z umiarem, zwłaszcza jeśli ich zapach okaże się drażniący. Nawet hybryda i paznokcie żelowe są bezpieczne, o ile zachowasz środki ostrożności. Tylko w jednej sytuacji malowanie paznokci w ciąży jest złym pomysłem.

Malowanie paznokci w ciąży to temat, wokół którego narosło wiele mitów. Niektórzy sądzą, że lakier do paznokci może uszkodzić płód. Na szczęście niewiele w tym prawdy. Jeśli tylko zapach kosmetyków nie powoduje u ciebie mdłości, w ciąży możesz bez obaw robić manicure i pedicure, stosować bezpieczne lakiery i odżywki do paznokci. Wyjątek dotyczy tylko jednej sytuacji i... niektórych kosmetyków. Malowanie paznokci w ciąży: czy to bezpieczne? Zastanawiasz się, czy można malować paznokcie w ciąży, bo nie chcesz zaszkodzić swojemu dziecku. Mamy dobre wiadomości: malowanie paznokci w ciąży jest bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla maluszka. Popularny mit o szkodliwości lakierów prawdopodobnie wziął się z błędnego przekonania, że emalia może przeniknąć przez płytkę paznokcia do krwi. Nie może! Płytka paznokcia jest całkowicie szczelna, nie przepuszcza żadnych substancji. Nie ma więc możliwości, by lakier do paznokci trafił do twojego krwiobiegu. Uwaga! Lakiery do paznokci mają dość silny, charakterystyczny zapach, który może wywołać mdłości, pogorszenie samopoczucia, a nawet wymioty. Jeśli poczujesz, że podczas malowania paznokci robi ci się słabo, lepiej zrezygnuj z tego zabiegu. Spróbujesz ponownie za jakiś czas. Zanim zrobisz manicure, wybierz bezpieczny w ciąży lakier do paznokci. Większość produktów jest bezpieczna dla zdrowia twojego i dziecka. Aby jednak zachować maksimum ostrożności, w ciąży używaj lakieru do paznokci bez formaldehydu i toluenu . Te dwie substancje stosowane w lakierach i utwardzaczach mogą działać toksycznie i rakotwórczo na organizm, podrażniać gardło, oczy i nos. Dlatego na wszelki wypadek podczas malowania paznokci w ciąży: Dobrze wywietrz pomieszczenie. Staraj się nie wdychać zapachu lakieru. Nie dmuchaj na lakier, aby przyspieszyć wysychanie, bo wtedy więcej szkodliwych substancji trafi do twojego układu...

hybryda w ciąży
Adobe Stock
Zdrowie w ciąży
Hybryda w ciąży: czy w ciąży można robić paznokcie hybrydowe?
Hybryda w ciąży to temat, który budzi kontrowersje. Wiele przyszłych mam obawia się, że manicure hybrydowy szkodzi w ciąży: wątpliwości budzą zarówno same lakiery hybrydowe, jak i działanie lamp UV, niezbędnych do wykonania stylizacji. Jaka jest prawda: czy można robić sobie hybrydę w ciąży, czy nie?

Paznokcie hybrydowe mają same plusy – nie odpryskują, są znacznie twardsze niż pokryte zwykłym lakierem i co najważniejsze, pięknie wyglądają nawet przez dwa tygodnie. Wokół hybrydy w ciąży narosło wiele mitów. Odpowiadamy, czy noszenie paznokci hybrydowych w ciąży jest bezpieczne. Hybryda w ciąży: czy to bezpieczne? W ciąży można, a nawet powinno się o siebie dbać, nawet bardziej niż dotychczas. Wizytówką wielu kobiet są zadbane, pomalowane paznokcie i nie chcą one z tego rezygnować nawet w czasie ciąży. Czy hybryda w ciąży jest bezpieczna? Tak, jest, nie ma żadnych medycznych przeciwwskazań do robienia hybrydy w ciąży. Wątpliwości mogą budzić jedynie poszczególne produkty, które niezbędne są do wykonania trwałej hybrydowej stylizacji – takie jak primer kwasowy, cleaner czy same bazy hybrydowe. W ciąży najbezpieczniej jest sięgnąć po specjalne lakiery hybrydowe dla alergików, które pozbawione są szkodliwych substancji (formuła HEMA FREE, 3-FREE). Podobnie jest w przypadku primera – wystarczy wybrać primer bezkwasowy. Cleaner to alkohol, którego zadaniem jest odtłuszczenie płytki paznokcia. Nie przenika on do krwi, natomiast jego użycie jest niezbędne, aby hybryda całkowicie przyległa do paznokcia. O czym pamiętać, robiąc hybrydę w ciąży? Tak, w ciąży można robić hybrydę, ale przed wizytą (bądź przystąpieniem do samodzielnej stylizacji) powinnaś pamiętać o kilku środkach ostrożności. Po pierwsze, wybierz bezpieczny lakier hybrydowy do paznokci. Lepiej, żeby nie zawierał szkodliwych dla zdrowia substancji (toluenu, ftalanu dibutylu (DBP) aldehydu mrówkowego). Lakiery hybrydowe bezpieczne dla alergików i kobiet w ciąży mają atest 3-FREE. Upewnij się, że manikiurzystka dysponuje naturalnymi lakierami bez zbędnych chemicznych dodatków, albo kup taki lakier sama. Po drugie, zwróć uwagę na narzędzia...

solarium w ciąży
Adobe Stock
Zdrowie w ciąży
Solarium w ciąży: czy w ciąży można chodzić na solarium?
Solarium w ciąży to nie jest dobry pomysł. Przegrzewanie organizmu może źle wpłynąć zarówno na twoje samopoczucie, jak i na rozwój dziecka. Solarium szkodzi nie tylko na początku ciąży – w kolejnych miesiącach opalanie może nawet wywołać przedwczesne skurcze. Lepiej nie sprawdzać na własnej skórze, jakie jeszcze skutki powoduje korzystanie z solarium w ciąży.

Solarium w ciąży to dla niektórych kobiet łatwy sposób na uzyskanie ładnej opalenizny. Ale są na to znacznie bezpieczniejsze sposoby! Opalanie się na solarium w ciąży szkodzi i kobiecie, i dziecku, a w skrajnych przypadkach może mieć bardzo poważne skutki. Czy można korzystać z solarium w ciąży? Wiele kobiet zastanawia się, czy w ciąży można chodzić na solarium. Odpowiedź jest jednoznaczna: ciężarne nie powinny korzystać z solarium ani opalać się na słońcu. Opalanie w ciąży , podobnie jak przebywanie na dworze w czasie upału, może spowodować przegrzanie organizmu. To samo dzieje się podczas wizyty na solarium: podnosi się temperatura ciała, a to bywa bardzo niebezpieczne dla ciężarnej i jej dziecka.  Jakie skutki ma solarium w ciąży? Ciąża i solarium to nie jest dobre połączenie, a skutki opalania się mogą być groźne. Jeśli w czasie wizyty na solarium w ciąży dojdzie do przegrzania, możliwe, że czeka cię: omdlenie, udar słoneczny , krwawienie z dróg rodnych , przedwczesny poród . Inne częste skutki korzystania z solarium w ciąży to także pojawienie się przebarwień, plam na skórze, poparzeń oraz większe ryzyko wystąpienia czerniaka . Solarium na początku ciąży Solarium w pierwszych tygodniach ciąży niesie jeszcze poważniejsze zagrożenia. Niebezpieczny wzrost temperatury ciała to ryzyko wystąpienia skurczów, a nawet poronienia . Wiadomo również, że jeśli ciężarna długo się opala, kwas foliowy w jej organizmie gorzej się wchłania. Uwaga, jeśli zależy ci na ciemnym kolorze skóry w ciąży, wybieraj bezpieczne metody opalania. Zapomnij nie tylko o solarium, ale z ostrożnością traktuj także opalanie natryskowe w ciąży . Samoopalacze mogą zawierać szkodliwe substancje! Zamiast chodzić na solarium w ciąży, zdecydowanie zdrowiej i bezpieczniej kupić dobry balsam brązujący dla ciężarnych (jest...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz