Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Gala z okazji Dnia Matki
mat. promocyjne
Patronaty

Dzień Matki dla Mam podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

We wtorek, 29 maja br., w warszawskim Teatrze Syrena Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” miała przyjemność gościć Mamy naszych Podopiecznych na uroczystości z okazji Dnia Matki.

Była to okazja, aby Mamy Podopiecznych Fundacji mogły się poczuć szczególnie. Najczęściej wszystko podporządkowują swym dzieciom, ich własne potrzeby schodzą na dalszym plan. Organizując to Fundacja pragnęła wyrazić swoje uznanie i wdzięczność. To miłość i troskliwa opieka Matek pomagają dzieciom rosnąć, rozwijać się, pokonywać trudności. Dlatego nie zabrakło w tym dniu wielu niespodzianek, emocji i wzruszeń.
Przed rozpoczęciem spektaklu wszystkie obecne brały udział w losowaniu cennych prezentów, a wśród nich:

 • voucheru na pobyt w hotelu Anders w Starych Jabłonkach,
 • zestawu kosmetyków Dottore Cosmeutici,
 • 6 voucherów na masaż w salonie Beijing Tong Ren Tang Poland sp. z o.o. w Warszawie i zestawy kosmetyków cenionej marki Dr Irena Eris,
 • voucheru do restauracji Papu w Warszawie,
 • zestawu biżuterii firma YES Biżuteria Sp. z o.o.,
 • 2 suszarek do włosów firmy Remington fundowane przez firmę HSM Polska Sp. z o.o.,
 • 3 zestawów profesjonalnych kosmetyków ufundowane przez firmę Bandi Cosmetics Sp. z o.o.,
 • voucheru na pobyt w Dworki Myśliwskim Hubert w Białce Tatrzańskiej,
 • voucheru na pobyt w Hotelu Lubliniaka w Lublinie,
 • voucheru na pobyt w Hotelu Kur w Olsztynie,
 • voucheru na pobyt w Hotelu Lawendowe Termy w Uzdrowisku Uniejów,
 • zestawu profesjonalnych kosmetyków z Akademii Urody firmy Mincer Pharma
 • 10 pozłacanych wisiorków z łańcuszkiem ufundowanych przez firmę Lilou.

Główną atrakcją wieczoru był spektakl muzyczny „Hallo Szpicbródka” Ludwika Starskiego w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. Przedstawienie z dynamiczną akcją, melodyjnymi piosenkami, błyskawicznymi dialogami przeniosły widzów w świat przedwojennej Warszawy.

Gala z okazji Dnia Matki
mat. promocyjne

W przerwie spektaklu na Mamy czekał słodki poczęstunek, lody, a po przedstawieniu prezenty i kwiaty. Dodatkowo zaproszone Panie mogły wziąć udział w losowaniu cennych upominków.
Patronat medialny objęły portale Mamo to ja.pl; Obcasy.pl i czasopismo Bez Wierszówki.
To wszystko nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów i darczyńców, którym Fundacja Dzieciom  „Zdążyć z Pomocą” serdecznie dziękuje!
 

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę otacza opieką ofiary przemocy [WIDEO]

Konkurs Endo
mat. prasowe
Patronaty
Zabierz koszulkę Endo na wakacje i wygraj super nagrody!
Endo zaprasza dzieci w wieku 4-13 lat na wakacyjny konkurs kreatywny! Łączna wartość nagród to aż 10 tys. zł. Puść wodze fantazji i spróbuj swoich sił!

Lato to czas, który sprzyja poznawaniu nowych miejsc. Jak wiadomo, podróże – te dalekie i te całkiem bliskie, to najlepszy sposób na pobudzenie naturalnej kreatywności. Z tej okazji Endo, które od zawsze zachęca rodziny do wspólnego spędzania czasu i aktywnego wypoczynku, przygotowała specjalny konkurs.  Koszulki z kultowymi hasłami od lat stanowią wyróżnik polskiej marki. Oryginalne, nieszablonowe grafiki Endo uwodzą nas swoją bezpretensjonalnością i humorem. Dziś Wasza kolej by znaleźć dla nich ciekawy kontekst. Użyjcie wyobraźni i oczarujcie nas swoimi wakacyjnymi pomysłami!   Na czym polega zadanie konkursowe? Wybierz koszulkę Endo, która najbardziej oddaje Twój charakter Złap fajny kontekst! Zrób zdjęcie lub narysuj, przygotuj kolaż czy też wyklej z plasteliny pracę przedstawiającą koszulkę Endo w otoczeniu, które najlepiej odwzoruje grafikę na wybranym T-shircie. Forma plastyczna dowolna! Przejrzyj kolekcje Endo i zainspiruj się! Może zrobisz zdjęcie nad morzem w koszulce w paski z kolekcji „Marinero”? A może narysujesz T-shirt z żyrafą w otoczeniu zwierząt z ZOO? Liczymy na Waszą kreatywność! W dniach 18 lipca - 14 sierpnia poproś Mamę lub Tatę o dodanie zdjęcia lub skanu pracy i uzupełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie konkursowej endo.pl. Do wygrania weekendowe wycieczki dla całej rodziny, bony na zakupy na endo.pl oraz zestawy kosmetyków dziecięcych Ziaja Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez Komisję konkursową Endo. Ogłoszenie wyników 24 sierpnia 2018.  Nagrody: I miejsce: weekendowy pobyt w Hotelu Narvil**** dla całej rodziny II miejsce: weekendowy pobyt w Zamku Gniew *** dla całej rodziny III miejsce: bon na zakupy na endo.pl o wartości 1500 zł IV - X miejsce: bony na zakupy na endo.pl o wartości: 100 zł   Wyróżnienia:   50 zestawów kosmetyków dziecięcych Ziaja...

patronat
Patronaty
Warszawie Targi Moje Dziecko
Największa impreza branży dziecięcej w kraju odbędzie się 27 i 28 sierpnia na hali sportowej Torwar.

WIELKIE ODLICZANIE Już po raz trzeci odbędą się w Warszawie Targi Moje Dziecko. Targi to doskonała propozycja na ciekawe i rodzinne zakończenie wakacji. Jak co roku, organizator – firma Multiexpo - przygotował wiele atrakcji. Najmłodsi uczestnicy targów będą mogli pobawić się na dmuchanym placu zabaw, pojeździć na gokartach, a nawet wziąć udział w sesji zdjęciowej i prawdziwym castingu. Czekają na nich również ciekawe zabawy z wesołymi animatorami, gry, konkursy z nagrodami i wiele innych niespodzianek. Organizator nie zapomniał także o rodzicach, dla których zostało przygotowanych wiele warsztatów i bezpłatnych konsultacji medycznych. Dodatkowo wszystkie mamy będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych. Targi to także wspaniała szansa na skompletowanie szkolnej wyprawki dla dzieci w promocyjnych cenach. Blisko 130 wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, które będzie można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze. Na imprezie gościć będzie także Edyta Jungowska oraz ekomama - Reni Jusis. Jak co roku, na zakończenie imprezy zostanie rozlosowana nagroda główna, którą podczas edycji poznańskiej był rodzinny weekendowy pobyt w Tropical Island pod Berlinem. Organizator zaprasza również wszystkie firmy, hurtownikow i przedstawicieli sklepów do odwiedzenia stoisk producentów podczas Dnia Branżowego 26 sierpnia (piątek).

Bez
Adobe Stock
Patronaty
Dzień Matki dla Mam podopiecznych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” pragnie aby z okazji tego święta Mamy podopiecznych poczuły się wyjątkowo i zaprasza na spektakl muzyczny pt. „Hallo Szpicbródka” do Teatru Syrena w Warszawie.

Wszystkie uczestniczki spotkania wezmą udział w losowaniu cennych nagród m.in. weekendowych pobytów w hotelach. Będzie też poczęstunek dla wszystkich pań, upominki i kwiaty. „Mamy naszych podopiecznych wszystko podporządkowują chorobie lub niepełnosprawności swojego dziecka. W tym dniu chcemy im uświadomić, że ich dobre samopoczucie jest również bardzo ważne. Należą im się chwile oderwania od codziennych obowiązków i trosk” – mówi Stanisław Kowalski, prezes Zarządu Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zrzeszającej już ponad 33 tysiące podopiecznych,  a co za tym idzie, także ich rodziców. Nie zawsze dzieci z niepełnosprawnością są w stanie podziękować swoim mamom za opiekę i bezwarunkową miłość. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” poczuwa się aby zrobić to w ich imieniu, a także zapewnić mamom podopiecznych wieczór pełen wrażeń i miłych niespodzianek. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” jest organizacją pożytku publicznego. Działa od 1998 roku. Jej założycielem i prezesem zarządu jest Stanisław Kowalski. Fundacja otacza opieką chore i niepełnosprawne dzieci z całej Polski. Pozyskuje fundusze na ich leczenie, rehabilitację, zakup lekarstw, sprzętu medycznego, pomocy edukacyjnych i inne specjalne potrzeby. Fundacja zrzesza ponad 33.000 podopiecznych z całego kraju – są to dzieci z porażeniem mózgowym, wadami serca, autyzmem, zespołem Downa, dystrofią mięśniową, epilepsją, chorobami nowotworowymi. Fundacja uruchomiła i prowadzi trzy ośrodki rehabilitacyjne w Warszawie: AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS w których prowadzi rehabilitację od podstaw.  

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz