blogerki
materiały prasowe
Patronaty

Wyjątkowe spotkanie blogujących mam dla małej Sabinki

Już 20 lutego w Żorach odbędzie się spotkanie blogerek parentingowych. Będzie miało ono wyjątkowy charakter. Dlaczego? Sprawdź!

W blogosferze siła - o tym wiemy nie od dziś, dlatego chętnie wspieramy blogerskie inicjatywy. Już 20 lutego w Żorach będzie miało miejsce wyjątkowe spotkanie blogujących mam. Dlaczego wyjątkowe? Bo jego celem jest pomoc chorej Sabince.

Spotkanie MAMblog w szczytnym celu

MAMblog to spotkanie organizowane przez dwie mamy prowadzące blogi www.ausentedreams.pl i www.swiatwedlugdna.pl/. Spotkanie odbędzie się w Żorach już 20 lutego. Na spotkaniu oprócz organizatorek będzie jeszcze 13 innych blogerek ze Śląska. Zabiegane na co dzień mamy będą mogły odprężyć się i odpocząć od codziennych obowiązków podczas warsztatów szycia oraz makijażu. Ze spotkania prócz zdjęć wykonanych przez profesjonalnego fotografa będzie także dostępna…. wideorelacja, które będzie wspaniałą pamiątką z tego wyjątkowego spotkania.

Relaks to jednak nie jedyny cel spotkania blogujących mam. Jest coś o wiele bardziej istotnego: spotkanie będzie połączone z licytacją i zbiórką pieniędzy oraz zakrętek na leczenie chorej Sabinki z Żor, która jest wychowywana tylko przez mamę. Dziewczynka urodziła się jako wcześniak, choruje na mózgowe porażenie dziecięce i wodogłowie pokrwotoczne oraz epilepsję. Sabinka nie chodzi i tylko nieustanna rehabilitacja może jej przywrócić sprawność.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 w restauracji „Capitol” w Suszcu.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu i pomóc Sabince? Zapraszamy na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/MAMblog/?fref=ts

Redaktorka Mamotoja.pl o śnie swoich córek: zaakceptuj fakt, że dzieci są różne

Rzeszów
materiały prasowe
Patronaty
Blogerzy znów pomagają! Tym razem Podkarpackiemu Hospicjum dla Dzieci
Już 9 kwietnia blogujące mamy znów połączą siły w szczytnym celu. Tym razem po to, by pomóc Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Sprawdź, co zamierzają zrobić.

„Spotkajmy się w Rzeszowie” to spotkanie blogujących mam organizowane przez Amelię z bloga www.mamaahoj.blogspot.com i Agnieszkę, autorkę bloga  www.mylifestyle.com.pl . Jest to pierwsze tego typu spotkanie organizowane w stolicy Podkarpacia - Rzeszowie, a zaplanowane jest na 9 kwietnia 2016 r. Uczestniczyć w nim będzie 15 blogerek z całej Polski, odgrywających znaczącą rolę w blogosferze, wyznaczających trendy, obdarzonych zaufaniem opinii społecznej, oraz prelegenci. Organizatorki zaplanowały spotkanie w szczytnym celu – jego tematem przewodnim będzie licytacja przeprowadzona na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie. Dziewczyny, zadbają również o mamy biorące udział w spotkaniu. Uczestniczki wezmą udział w wykładzie dietetyka i zabiegach kosmetycznych, a ponad to czeka ich jeszcze kilka innych, świetnych niespodzianek . Hasło, jakie będzie towarzyszyć blogującym mamom w Rzeszowie idealnie wpasowało się w ideę spotkania: "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Zapraszamy na fanpage akcji .

Patronaty
Mam czas - Salon & Day Spa ESCAPE
„Mam czas”, to pierwsze spotkanie z przygotowywanego cyklu spotkań dla aktywnych mam. „Mam czas” odbędzie się dnia 29 listopada 2011 w Salon & Day Spa Escape przy ul. Limanowskiego 11 w Warszawie.

MAM CZAS, Salon & Day Spa ESCAPE,  ul. Limanowskiego 11 „S” 29.11.2011, godz. 15.00 – 19.00 Tym razem zapraszamy do udziału w spotkaniu aktywne mamy. W ciągłym biegu, zajęte domem i dziećmi kobiety często nie mają czasu na chwilę oddechu i zadbanie o siebie, o własny nastrój. Na naszym spotkaniu zaprezentujemy paniom ciekawe rozwiązania, propozycje firm, które pomagają kobietom – mamom, w korzystaniu z udogodnień jakie są dostępne na rynku, a przygotowane zostały także, a może przede wszystkim, z myślą o nich. Zadbajmy o nasz czas, zadbajmy o czas dla siebie, pomimo mnóstwa obowiązków jakie mamy każdego dnia! Dla mam przygotowaliśmy ciekawy program wydarzenia, który zachęca do spędzenia czasu z nami. Czym jest czas , jak zatrzymać go, abyśmy nie odczuwały przygnębienia z powodu tego, że coś nas ominęło, czegoś nie zrobiłyśmy, znowu zapomniałyśmy o sobie, a na koniec dnia nie mamy już siły na nic? Często zadajemy sobie pytanie, czemu doba trwa tylko 24 godziny? Uczestniczki spotkania będą miały okazję porozmawiać ze specjalistami Salonu Escape o urodzie, zdrowiu skóry, jej codziennej pielęgnacji. Będą mogły poddać się konsultacji i zabiegom przygotowanym przez Salon specjalnie na tę okazję. Konrad Janiszewski z salonu JaFryzjer pomoże paniom w kwestii zadbania o włosy, które szczególnie po okresie ciąży i karmienia są osłabione. Pokaże jak sobie poradzić z niesfornymi „lokami” w domowym zaciszu, jak je poskromić i wystylizować w krótkim czasie. Makijażystki Salonu Escape przeprowadzą krótkie szkolenie na temat szybkiego i doskonałego makijażu. Zaprezentujemy również sposób na zdrowe opalanie bez wychodzenia z domu, który zaprezentuje SunSpa24. Nie zabraknie specjalistów zajmujących się naszą codzienną dietą. Panie będą mogły porozmawiać z dietetyczką, która współpracuje z menudomowe.pl i przygotowuje...

Halo Atopia, atopowe zapalenie skóry
materiały prasowe
Patronaty
Halo! ATOPIA – lepsze życie z atopowym zapaleniem skóry
28 lipca 2012 r. rusza edukacyjny projekt społeczny dla rodziców dzieci z AZS.

Jeśli Twoje dziecko ma mniej niż 14 lat, Atopowe Zapalenie Skóry, alergie bądź atopię, ta akcja jest dla Ciebie! W ramach projektu „Halo! ATOPIA – Lepsze życie z Atopowym Zapaleniem Skóry” już w najbliższą sobotę 28 lipca 2012 w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie projektowe. Udział we wszystkich spotkaniach z ekspertami i lekarzami jest bezpłatny . Halo!ATOPIA – Lepsze życie z Atopowym Zapaleniem Skóry Organizatorem akcji jest Fundacja Alabaster działająca w całej Polsce na rzecz osób z atopowym zapaleniem skóry (AZS) i innymi objawami alergii. Projekt Halo! ATOPIA współfinansowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego FIO (Fundusz Inicjatyw Obywatelskich). Partnerem projektowym jest Instytut Matki i Dziecka. Halo! ATOPIA podczas 7 spotkań chce zainicjować debatę dotyczącą atopowego zapalenia skóry u dzieci, a tym samym zwrócić uwagę na problem obniżonej jakości życia chorych i ich rodzin z powodu AZS. -„Pragniemy stworzyć przestrzeń do dialogu pomiędzy rodzicami dzieci z AZS, a lekarzami różnych specjalności, psychologami, dietetykami oraz podsumować nasze rozmowy w publikacji o atopii. Wierzymy, że lepsze rozumienie choroby uwzględniające różne jej aspekty spowoduje lepsze radzenie sobie z jej objawami i skutkami, a tym samym – wpłynie na wzrost jakości życia dzieci z AZS i ich rodzin.” – mówi Prezes Fundacji Alabaster Monika Wyrzykowska. Poznajmy się i porozmawiajmy już 28 lipca 2012 o godz. 10:00 Pierwsze spotkanie projektu Halo! ATOPIA dotyczyć będzie tematyki dermatologiczno-alergicznej i odbędzie się w Warszawie w sobotę w dniu 28 lipca 2012 w godzinach 10.00-14.00 w Centrum Komunikacji Społecznej m. st. Warszawa, pl. Konstytucji 4. Przestrzeń na spotkanie udostępnił Urząd Miasta Stołecznego Warszawa. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy już dziś wejść na...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj