Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Dzień Matki, prezent dla mamy
youtube
Święta i uroczystości

To chciałaby usłyszeć każda z nas! Oto niezapomniany Dzień Mamy -film

Kiedy ostatnio powiedziałaś mamie, że ją kochasz? Zobacz, jak prosto, a zarazem niesamowicie, można wyrazić miłość do mamy. Sięgnij po słuchawkę i podziękuj swojej mamie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś.
"Chcę Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham i doceniam wszystkie rzeczy, które dla mnie zrobiłaś w całym moim życiu (...)"


Wydrukuj: Laurki dla mamy - kolorowanki dla dzieci

Dorosły człowiek, mężczyzna, syn, który nie widział swojej matki od dwóch lat, robi jej niezapomniany prezent. Z jego ust płyną słowa podziękowań dla mamy za całą pracę włożoną w jego wychowanie, oddanie wszystkiego, co posiadała, za poświęcenie własnych planów, marzeń na rzecz wychowania dziecka, za trud i miłość. Młody mężczyzna podkreśla, jak bardzo docenienia ogrom pracy, który włożyła jego matka, by wychować go na człowieka, jakim teraz jest.

"(...) Jestem dumny, że jestem twoim synem (...)"- Czy takich właśnie słów nie pragnie usłyszeć każda z nas?

Wszystkim mamom w dniu ich święta życzymy, aby były docenione przez własne dzieci.

Zobacz też: Dzień mamy /taty a teściowie

Flowerbox na Dzień Mamy: zrobisz go sama za kilka złotych!

babcia z wnuczkiem, babcia i noworodek
Adobe Stock
Newsy
Prawdziwe historie: mama czekała, by zobaczyć wnuczkę
Czekając na narodziny dziecka, czuwałam przy umierającej mamie. Te dwa wydarzenia wiele mnie nauczyły. Wiem, że po najgorszej burzy, zawsze pojawia się słońce. Przeczytaj historię Asi.

Mam na imię Asia, mam 28 lat, mieszkam w Sieradzu. Moja opowieść zaczyna się w listopadzie w dniu, w którym zrobiłam test ciążowy. Miałam mieć miesiączkę, ale nie pojawiła się. Jechałam do apteki po lekarstwa dla mojej mamy (chorowała na raka), więc przy okazji kupiłam test ciążowy. W pracy go zrobiłam – wyszły dwie kreski. Z radością zadzwoniłam do mojego męża. Była taki szczęśliwy. Wieczorem po pracy poszłam do mojej mamy. Była zmęczona, ale pomyślałam, że taka wiadomość nie może czekać. „Mamusiu, zostaniesz babcią!” – powiedziałam. Tak bardzo się cieszyła ze mną. Przez chwilę pomyślałam: „Czy dożyjesz mojego rozwiązania?”. Strach ma wielkie oczy Mijały dni i tygodnie. W styczniu była ładna pogoda, więc poszłam na spacer. Gdy wróciłam, zaczął mnie boleć brzuch, więc wzięłam no-spę. W nocy obudził mnie bardzo silny ból . Mąż zawiózł mnie do szpitala. Bałam się, że tracę dziecko. Na szczęście okazało się, że jego serduszko bije, a moje dolegliwości spowodowane są niedoborem magnezu. Podłączono mi kroplówkę. Po trzech dniach mogłam wrócić do domu. Mamusiu, co się z tobą dzieje? Miałam sporo energii, w czasie ciąży jeździłam z mamą do Łodzi na chemioterapię. Wszystko tak dobrze się układało. Niestety 1 lipca podczas odwiedzin u mamy, usłyszałam: „Asia, krew mi leci”. Byłam przerażona. Krwotok był ogromny. Ale nie zemdlałam, tylko zaczęłam działać. Położyłam mamę na podłodze, następnie zadzwoniłam po karetkę, po brata mamy, który mieszkał niedaleko, oraz do męża. Gdy czekałam na pomoc, myślałam, że to moje ostatnie chwile z mamą, ale nie chciałam przy niej płakać. Gdy przyszedł wuj, zastąpił mnie i uciskał mamie ranę, ja tymczasem pobiegłam, by poczekać na karetkę i wskazać im drogę.   Ekipa ratunkowa zabrała mamę do szpitala, z mężem pojechaliśmy za...

Odurzona narkotykami para jechała samochodem z 4-letnim dzieckim
AP/East Liverpool Police Department
Aktualności
Uwaga, szokujące zdjęcia! To nie kampania społeczna a skrajna głupota rodziców
To zdjęcie obiegło media na całym świecie. Jesteśmy w szoku, że rodzice mogą wykazać się taką nieodpowiedzialnością.

Gdy zobaczyłam to zdjęcie, pomyślałam, że to kampania społeczna informująca o szkodliwości alkoholu i narkotyków. Nie sądziłam, że para na zdjęciu to odurzeni narkotykami rodzice, a na tylnym siedzeniu siedzi ich 4-letni syn. Dorośli pod wpływem narkotyków opiekowali się 4-latkiem Policja ze stanu Ohio zatrzymała do kontroli dziwnie poruszający się samochód. Kierowca próbował wyjaśnić funkcjonariuszowi, że musi odwieźć siedzącą obok nieprzytomną kobietę do szpitala. Chwilę po zatrzymaniu mężczyzna także stracił przytomność. Okazało się, że para przedawkowała heroinę. Na tylnym siedzeniu samochodu siedział 4-letni chłopiec. Według policjantów, chłopiec był tak przerażony, że nie okazywał żadnych emocji i nie był w stanie nic powiedzieć. Dla tych rodziców nie ma żadnego usprawiedliwienia. Mężczyzna, który nie jest biologicznym ojcem dziecka, został skazany za 180 dni więzienia za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków i narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. Matce chłopca również postawiono zarzuty. Policja poinformowała, że 4-latek został oddany pod opiekę ośrodka pomocy społecznej.  "To dziecko nie może mówić za siebie" Policja opublikowała na swoim Facebooku drastyczne zdjęcia wraz z oświadczeniem:  "Uważamy, że to konieczne, aby pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku. Czujemy, że musimy być głosem dzieci uwikłanych w ten okropny bałagan. To dziecko nie może mówić za siebie, ale mamy nadzieję, że jego historia może przekonać innych używających narkotyków , by pomyśleli dwa razy przed wstrzyknięciem tej trucizny, gdy mają pod opieką dziecko. Czas, by ludzie, którzy nie biorą narkotyków, zobaczyli, z czym mamy na co dzień do czynienia. Trucizna znana jako heroina trzyma w mocnym uścisku wiele społeczności, nie tylko naszą. Różnica polega na tym, że my jesteśmy...

LoveThatMatters
LoveThatMatters courtesy of S. Cope
Aktualności
Wzruszające, jak ten chłopiec pomógł swojej mamie, kiedy tego najbardziej potrzebowała
Niewiarygodne, jak nasze dzieci potrafią wyczuć emocje rodziców! Ten 2-latek pomógł mamie w najtrudniejszym momencie. Trzymał ją za rękę przez całą drogę do domu – 22 minuty jazdy.

"Jestem pielęgniarką. Pracuję na nocne zmiany. To nie jest proste – zajmuję się pacjentami w krytycznym stanie i pomagam ludziom, całkiem obcym, dojść do siebie po bardzo poważnych operacjach. Jestem przy nich po ciężkich wypadkach i trzymam za rękę, gdy słyszą śmiertelną diagnozę. Pocieszam ich rodziny, jestem, gdy mnie potrzebują" - opowiada mama małego Parkera.   Jako pielęgniarka ta mama nie tylko pomaga najbardziej potrzebującym, ale też wyrzeka się czasu spędzonego ze swoim 2,5-letnim synkiem. Często nie ma jej w domu w nocy i ma z tego powodu wyrzuty sumienia: "Zazwyczaj tłumaczę sobie, dlaczego robię to, co robię, ale są czasami takie dni, że chciałabym być w 100 proc. tylko dla mojego dziecka. Czuję się winna, że posyłam go do przedszkola 5 dni w tygodniu po to, żebym ja mogła się realizować zawodowo".  Mój synek to 110 proc. czystej miłości Któregoś razu, po wyjątkowo ciężkim i stresującym dniu ta mama czuła się naprawdę wyczerpana. Po pracy pojechała odebrać swojego synka z przedszkola . Mały Parker jest bardzo wrażliwy i czuły na emocje innych ludzi. "On jest dla mnie wielką inspiracją. Mój chłopczyk jest czystą miłością. Bardzo lubi ludzi i zawsze przytula się, jeśli widzi, że ktoś jest smutny" - opowiada jego mama. Tego dnia, kiedy mama przypinała go w foteliku samochodowym , jej synek wyczuł, że jest bardzo smutna i potrzebuje wsparcia. Kiedy odwróciła się i zapytała, czy jest gotowy do drogi, wyciągnął rączkę i zapytał "Mamo, ręka? Potrzymać?". “Wzięłam go za rękę, a on ścisnął mnie mocno i trzymał przez całą drogę do domu. Nie puścił mnie przez 22 minuty jazdy" – opowiada wzruszona mama.   Pomimo młodego wieku, Parker był wielkim wsparciem dla swojej mamy. Zrobił to tak, jak umiał. Właśnie w tym momencie, kiedy tego najbardziej potrzebowała....

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz