Październik to miesiąc walki z rakiem piersi i od tego tematu rozpoczyna się szeroko zakrojona kampania społeczna w serwisie Polki.pl, skierowana do kobiet w każdym wieku. Kampania ma na celu długofalowo propagować zdrowy styl życia, profilaktykę prozdrowotną oraz edukować w różnych obszarach powiązanych ze zdrowiem kobiet.

Reklama

Czy Polki cenią zdrowie?

Przed startem akcji, zostało przeprowadzone badanie – ankieta wśród użytkowniczek serwisu. Celem badania było dowiedzenie się m.in., jak ważne w życiu Polek jest ich zdrowie. Czy i jak często przeprowadzają badania kontrolne? A także czy uważają, że otrzymują pełną informację/opiekę lekarską?

Wyniki ankiet oraz informacja, jak Polki oceniają swój stan zdrowia, zostały opracowane w formie raportu, który dostępny jest na stronie polki.pl

Pozwoliło to również wyłonić kolejne tematy miesiąca, warte pogłębienia. Publikowane treści będą miały charakter edukacyjnym, poradniczy i inspiracyjny oraz będą dotyczyły zarówno najnowszych trendów oraz odkryć medycznych, jak również tematów zawsze aktualnych dla kobiet.

Partnerem merytorycznym projektu jest Centrum Medyczne Enel-Med.

Zobacz także

Po więcej informacji zapraszamy na polki.pl

Reklama

#polkidlazdrowia

Reklama
Reklama
Reklama