„Rodzinka rządzi” w kinach. Zabawa dla całej rodziny!
fot. Mat. prasowe

„Rodzinka rządzi” w kinach. Zabawa dla całej rodziny!

Nie macie pomysłu na weekend? Wybierzcie się na film „Rodzinka rządzi”. Gwarantujemy, że świetnie bawić się będą nie tylko najmłodsi.
„Rodzinka rządzi” w kinach. Zabawa dla całej rodziny!
fot. Mat. prasowe
Idealny pomysł na weekend? Spacer, pyszny obiad, a potem kino! W najbliższych tygodniach warto wybrać się na animację „Rodzinka rządzi”. O tym filmie będzie wkrótce bardzo głośno.

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego.

„Rodzinka rządzi” was rozbawi i wzruszy 

Tim i jego żona Carol mieszkają na przedmieściach ze swoją superinteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Tabitha ubóstwia swojego wuja Teda i chce stać się taka jak on. Mała Tina ujawnia, że ​​jest – ta-da! – tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr. Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie.


Minęło pięć lat, odkąd świat poznał Tima Templetona i jego niezwykłego, ubranego w czarne garnitury i niosącego teczkę młodszego brata, Teda, w filmie „Dzieciak rządzi”. Dzięki talentom reżysera Toma McGratha, scenarzysty Michaela McCullersa i ich niezwykłemu zespołowi z DreamWorks Animation, film „Dzieciak rządzi” został nominowany do Oscara za najlepszy film animowany. „Dzieciak rządzi” zarobił na całym świecie ponad 500 milionów dolarów.


Reżyserem filmu jest Tom Mcgrath (seria Madagascar) a producentem Jeff Hermann, p.g.a. (Kung Fu Panda 3). Scenariusz napisany przez Michaela Mccullersa na podstawie książeczek autorstwa Marli Frazee, za muzykę odpowiadają Hans Zimmer (Król Lew, Boss Baby) oraz Steve Mazarro.


Wybierzecie się do kin?

Materiał partnera

Zobacz także:
Redakcja poleca: Calineczka - bajka dla dzieci
Twoje dziecko lubi, gdy ktoś mu czyta bajki, ale zdarzają się momenty kiedy nie masz czasu mu poczytać? My nagraliśmy bajkę, którą możesz włączyć dziecku nasz film, w którym czytana jest Calineczka Andersena.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy