Majdanowie bawią się z Heniem
fot. instagram/m_rozenek

Rodzinna sielanka Majdanów: pokazali, jak spędzają czas z małym Heniem

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie pokazuje w sieci swoje życie prywatne. Odkąd na świecie powił się mały Henio, prezenterka i jej mąż Radosław Majdan starają się poświęcać mu swój wolny czas. Teraz dowiedzieliśmy się, jak wygląda ich wspólna zabawa.
Joanna  Biegaj
Majdanowie bawią się z Heniem
fot. instagram/m_rozenek
Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, że Henio jest całuśny jak tata. Teraz szczęśliwa mama pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie wspólnymi zabawami z małym Henrykiem. Widać było, że podnoszenie i przytulanie synka sprawia rodzicom ogromnie dużo radości. Z przyjemnością patrzy się na tę rodzinną sielankę.

Wspólne zabawy

Jeszcze kilka miesięcy temu internauci zarzucali Małgorzacie Rozenek-Majdan, że poświęca za mało czasu dzieciom. Teraz „Perfekcyjna Pani Domu” udowadnia, że udaje jej się godzić życie zawodowe z prywatnym. Ostatnio żona Radosława Majdana opublikowała na swoim Instastory wideo, na którym ona i jej mąż bawią się z Heniem. Długo marzyli o synku, a czas z nim spędzony jest dla nich bardzo cenny. 

Instagram/m_rozenek
Radosław Majdan bardzo dobrze odnajduje się w roli taty. Mały Henio jest jego oczkiem w głowie. Podczas wspólnych zabaw podnosił do góry synka, co wyraźnie bardzo podobało się maluchowi. 

Na drugim zdjęciu widać, że zabawy Henia z mamą są nieco bardziej spokojne. Podczas wspólnych harców jest dużo czułości i wspólnego przytulania. 

Instagram/m_rozenek
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy