GRY
 
 

Rodzinne atrakcje w warszawskim ZOO

18.09.2011r., godz.11.00-15.00 bocian Ziggi, maskotka 
i Ambasador firmy PolskiBus.com zaprasza dzieci i rodziców do Warszawskiego ZOO na wydarzenie „Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce”.

wydarzenia
Dołącz do zabawy 
z PolskiBus.com i bocianem Ziggi
Na uczestników czeka wiele atrakcji związanych 
z tematyką bocianów. Będzie to okazja do uczestniczenia w ciekawych grach, wspólnym budowaniu wielkiego gniazda oraz konkursie rysunkowym. Najlepsze prace młodych artystów zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie na stacji Metro Wilanowska.

„Bocian Ziggi zostaje na zimę w Polsce”
to wydarzenie skierowane do wszystkich rodzin, które 
w niedzielę 18. września 2011 r. odwiedzą ZOO przy ul. Ratuszowej 1/3 w Warszawie. Happening rozpocznie się o godzinie 11.00 i będzie trwał do godz. 15.00. Gospodarzem tego wyjątkowego spotkania będzie Ziggi, a konwencja pikniku będzie nawiązywała do tematyki bocianów. Podczas niedzielnego spotkania z Ziggim na wszystkie dzieci będzie czekało wiele atrakcyjnych 
i nawiązujących do tematyki bocianów gier, quizów, zabaw oraz konkurs rysunkowy. Najlepsze prace przygotowane przez maluchy wezmą udział w specjalnej wystawie, którą PolskiBus.com zorganizuje na stacji Metro Wilanowska. Dodatkowo autorzy trzech najlepszych prac zostaną nagrodzeni rocznymi karnetami do ZOO. Główną atrakcją happeningu będzie wspólne budowanie dużego gniazda dla bociana Ziggiego, który chce zostać na zimę w naszym kraju. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekać będą słodycze i małe upominki.

W trakcie spotkania, ok. godz. 13 zostanie również oficjalnie przekazany firmie PolskiBus.com Certyfikat Adopcji Bocianów przez przedstawiciela ZOO i Fundacji PANDA. Od sierpnia br. firma PolskiBus.com wspiera rozwój warszawskiego ZOO. W ramach Akcji Honorowej Adopcji firma objęła opieką bociany, uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Przekazywane środki pomagają w pielęgnacji i ochronie tych pięknych i kochanych przez nas ptaków.
Dodatkowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na profilach PolskiBus.com na portalu Facebook »
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj