GRY
 
 

Rodzinne spektakle - 16-17.03, Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Zapraszamy na spektakle dla całej rodziny w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

królewna śnieżka, teatr
Rodzinnie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu
 
Najbliższy weekend w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu to moc wrażeń dla całych rodzin. W sobotę, 16 marca o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl rodzinny „Królewna Śnieżka”, na który do jednego biletu dla osoby dorosłej dodajemy jeden bilet dla dziecka gratis. Przedstawienie opowiada historię próżnej, zapatrzonej bezgranicznie w swoją urodę Królowej, która pragnie zabić piękniejszą od siebie Śnieżkę, używając przy tym czarnej magii. Na pomoc skrzywdzonej Królewnie przychodzą Krasnoludki. Po kilku próbach cel Królowej zostaje osiągnięty, ale radość władczyni nie trwa długo. Królewna ponownie zostaje ocalona, tym razem przez Księcia, a zło zostaje ukarane. Inscenizacji nieodłącznie towarzyszy leitmotiv w rytmie tanga, symbolizujący m.in. walkę dobra ze złem. Scenografia i precyzyjny ruch sceniczny przeniosą widza z pewnością w tajemniczy świat baśni – pełen czarów i barwnych postaci. 
 
W niedzielę, 17 marca o godz. 12.30 zapraszamy na spektakl „Ferdynand Wspaniały” – o psie marzycielu, który odbywa bajkową, pełną fantazji i humoru podróż przez ludzki świat. Odwiedza słynnego krawca, zjada doskonały posiłek w eleganckiej restauracji, podróżuje windą aż do chmur, bierze udział w wystawie psów, a nawet rozprawia się z szajką złodziei grasujących w mieście. Uczciwy, zadowolony i przyjaźnie nastawiony do innych z pewnością łatwo podbije serce każdego dziecka, a jego determinacja w dążeniu do celu przekona nas o wierze w spełnianie marzeń. Żywe tempo, barwne kostiumy, wpadające w ucho piosenki, zabawne zdarzenia czynią spektakl niezwykle wesołym i dynamicznym widowiskiem. 
Marlena Jasińska-Denst
 
„Królewna Śnieżka” wg braci Grimm 
Scenariusz: Dominika Miękus
Reżyseria: Ireneusz Maciejewski
Scenografia: Dariusz Panas
Muzyka: Piotr Klimek
Ruch sceniczny: Ewelina Ciszewska
Obsada:
Anna Jezierska
Sylwia Nowak
Urszula Raczkowska
Seweryn Mrożkiewicz
Paweł Pawlik
 
Grupa wiekowa: od 5 lat 
Czas trwania spektaklu: 55 minut 
 
Ludwik Jerzy Kern „Ferdynand Wspaniały”
Adaptacja i reżyseria: Lucyna Sypniewska
Scenografia: Jan Polívka
Muzyka: Krzysztof Maciejowski 
Korepetycje wokalne: Małgorzata Jaworska-Kaczmarek 
Obsada:
Anna Jezierska, 
Sylwia Nowak
Bożena Oleszkiewicz,
Urszula Raczkowska, 
Jakub Grzybek, 
Seweryn Mrożkiewicz, 
Paweł Pawlik 
 
Grupa wiekowa: od 3 lat 
Czas trwania spektaklu: 70 minut
 
Cena biletu:
normalny – 16 zł,
ulgowy – 14 zł 
 
REZERWACJA poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 900-1500 tel. 74 666 73 40
KASA BILETOWA czynna godzinę przed spektaklem oraz w każdy czwartek w godz. 10.00 – 11.00, 15.00 – 16.00: tel. 74 666 73 41 
 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj