Basia Kurdej Szatan z synkiem i córką
fot. Instagram

Fani OCZAROWANI rodzinnym zdjęciem Kurdej-Szatan: Henio to wykapana siostra!

Basia Kurdej-Szatan nie zapomina o fanach i zaledwie dzień po porodzie opublikowała kilka uroczych zdjęć: zarówno tych archiwalnych, z ciążowym brzuszkiem, jak i nowych, z malutkim Heniem i starszą córką. Rodzinka wygląda cudownie, a synek Basi wyraźnie wdał się w siostrę!
Magdalena Drab
Basia Kurdej Szatan z synkiem i córką
fot. Instagram
Basia Kurdej-Szatan cieszy się pierwszymi dniami z nowo narodzonym synkiem. Malutki Henio jest już razem z rodziną, a mama chwali się w sieci wspólnymi zdjęciami. Widać na nich nie tylko ogromne szczęście, ale i... podobieństwo Henia do starszej siostry.

Basia Kurdej-Szatan pokazała rodzinne zdjęcie z Heniem

Mały Henio Szatan to wykapana siostra? Takie wrażenie można odnieść, oglądając nowe zdjęcia Basi. Choć niektórzy internauci zwracają też uwagę na wyjątkowe podobieństwo synka do... mamy. „Jak fajnie, że zdecydowałaś się pokazać Henryczka i nie zakrywać mu tej pięknej buźki (jak większość celebrytek). Uważam, że w tym przypadku fajnie pokazać, bo to prawdziwe szczęście i powód do dumy” − czytamy w komentarzach.

Kurdej-Szatan nie ma problemu z pokazywaniem twarzy synka Henryka i starszej córki Hani. A fani nie mogą się napatrzeć na ich rodzinne szczęście! Zewsząd płyną gratulacje i głosy zachwytu nad urodą Henia i opiekuńczością 8-letniej siostry, która z czułością przytula brata. 

„Przygoda dopiero się zaczyna” − napisała Basia Kurdej-Szatan pod zdjęciami. My też nie mamy wątpliwości, że to dopiero początek i czekamy na kolejne, pełne miłości zdjęcia.
(Przesuń zdjęcie w poście, żeby zobaczyć kolejne)

Zobacz też:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy