Huawei konkurs
fot. Redakcja

Rodzinne zdjęcie nie musi być nudne! Weź udział w konkursie i wygraj smartfon Huawei

Odrobina wolnego czasu, szczypta uśmiechu, garść ciepła a to wszystko doprawione miłością – recepta na perfekcyjną, rodzinną fotografię jest banalnie prosta. A do tego można zgarnąć smartfon Huawei P smart Pro.
Huawei konkurs
fot. Redakcja
Marka Huawei poszukuje mistrza fotografii mobilnej. Jeśli masz swoje sposoby na doskonałe ujęcie – zdradź nam swoje inspiracje i napisz dlaczego Huawei P smart Pro powinien trafić w twoje ręce. Jest duża szansa, ze tak właśnie się stanie!

W gronie najbliższych

Rodzinne spotkanie to doskonała okazja do zrobienia pamiątkowej fotografii. Ale równie dobrą jest wspólne wyjście na spacer czy wieczorne czytanie bajki. W żadnej z tych sytuacji nie musicie pozować – im więcej spontaniczności, tym lepiej!  Idealne zdjęcie to przede wszystkim emocje i niekoniecznie profesjonalna lustrzanka. Wystarczy… telefon i odrobina inspiracji...

Viva! X Huawei

Redakcja Viva! Wspólnie z marką Huawei organizuje konkurs, w którym wyłoniony zostanie mistrz mobilnej fotografii. Aby wziąć w nim udział i zgarnąć jeden ze smartfonów Huawei wystarczy napisać co cię inspiruje w jednej z czterech kategorii:
selfie
food
portret rodzinny
plener
Zdradź nam swoje sprawdzone sposoby na doskonałe ujęcie i napisz, dlaczego Huawei P smart Pro powinien trafić w twoje ręce.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

Do autorów dwóch najciekawszych zdjęć trafią smartfony Huawei P smart Pro. Modele wyposażone są w 3 obiektywy, wspierane przez sztuczna inteligencję, w tym 48 MP obiektyw główny. Dzięki nim obraz jest ostry i wyraźny, a kolory są idealnie nasycone. Dzięki opcji trybu nocnego, nawet zdjęcia robione w bardzo słabym świetle wychodzą jasne i nieporuszone.
 
Zdjęcia zachęcające do udziału w konkursie zostały wykonane przez naszą redakcję za pomocą smartfona Huawei P smart Pro.

Artykuł powstał z udziałem marki Huawei

Zobacz także

Popularne tematy