Ania i Klara Lewandowskie na meczu
fot. Instagram/annalewandowskahpba

Rodzinny weekend Lewandowskich. Najpierw mecz, a potem piknik

Klara jest strasznym słodziakiem! Jeszcze tylko kilka dni i będzie świętować roczek.
Milena Oszczepalińska
Ania i Klara Lewandowskie na meczu
fot. Instagram/annalewandowskahpba
Ostatni kwietniowy weekend Ania i Robert Lewandowscy postanowili spędzić całą trójką. W sobotę Ania i Klara dzielnie wspierały tatę podczas meczu, a dzisiaj odpoczywali na pikniku. Pochwalili się tym oczywiście na Instagramie. Takiej pięknej pogody nie można było przecież zmarnować. Wy też piknikowaliście?

Tydzień z nagrodami na MamoToJa.pl! Codziennie nowy konkurs! Sprawdź, klikając w grafikę:

Ania i Klara kibicują Robertowi w pięknych stylizacjach

Trenerka wrzuciła na swój instagram zdjęcie, jak razem z córką oglądają na stadionie mecz drużyny, w której gra Robert. Fanów bardzo zainteresowały stroje obu dziewczyn. Ania miała na sobie czarna bluzę z kwiatowym wzorem na rękawie, a Klara pudroworóżowy sweterek i bardzo modną opaskę dla niemowląt. Też zakładacie takie swoim maluchom? To prawdziwy krzyk mody!
 

Fani komentowali, że Klara jest już naprawdę duża, ale przecież w końcu za kilka dni (4 maja) skończy już rok. Pamiętacie, jak Robert opublikował pierwsze zdjęcie z Klarą tuz po narodzinach? Ten rok minął bardzo szybko! I intensywnie, jak na rodzinę sportowców przystało. Ania i Robert oprócz ciężkiej pracy uwielbiają tez jednak wspólnie wypoczywać. Dlatego dziś wybrali się do parku na mały piknik. Robert pochwalił się kilkoma zdjęciami na swoim instagramowym profilu. Jedno z nich, na którym wygłupia się z Klarą na trawie, podpisał: „Moja miłość, moja motywacja”.
 

My love, my motivation❤️

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)


Ania z kolei po raz kolejny podkreśliła, że rodzina jest jak drużyna. Pod zdjęciem napisała: "Moja drużyna, bo rodzina to sport drużynowy!" Miło popatrzeć na taką piękną i szczęśliwą rodzinkę!
Pochwalcie się waszymi rodzinnymi zdjęciami!
Źródło: Instagram
Zobacz też:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy