Małgosia z Rolnik szuka żony bezlitosna dla osób z nadawagą
fot. Instagram/rolnikwszpilkach

Rolniczka Małgosia bezlitosna dla otyłych: „nie rozumiem jak osoby ze sporą nadwagą potrafią się ubrać”

Małgosia z „Rolnik szuka żony” w bardzo krytycznych słowach wypowiedziała się o ludziach z nadwagą. W sieci wywołało to oburzenie wśród internautów.
Joanna  Biegaj
Małgosia z Rolnik szuka żony bezlitosna dla osób z nadawagą
fot. Instagram/rolnikwszpilkach
Rolniczka Małgosia na swoim Instagramie często porusza tematy związane z macierzyństwem. Kobieta jest już mamą Rysia, a teraz spodziewa się drugiej pociechy. Małgosia z programu "Rolnik szuka żony" zszokowała jednak ostatnio internautów swoim wpisem na Instagramie. Bezlitośnie wypowiedziała się o ludziach z nadwagą:

„sorry, że to powiem,ale kompletnie nie rozumiem jak osoby ze sporą nadwagą( takie z wyboru i zaniedbania, wynikającego z niewłaściwego odżywiania)potrafią się ubrać i dobrze się w czymś czuć, już nie mówiąc o samopoczuciu zdrowotnym, nie tylko wizualnym”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć !

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Oburzenie internautów

Słowa rolniczki Małgosi wywołały oburzenie internautów. Na kobietę spała fala krytyki, po czym Małgosia zablokowała możliwość komentowania postów, które dodaje. Internauci byli oburzeni wpisem Małgosi:

„Miałam o tobie inne zdanie... Jesteś osobą publiczną, więc przemyśl, zanim napiszesz coś, co urazi innych ludzi”

„Życzę ci, piękna kobieto, byś nigdy nie musiała o sobie czytać takiego posta. Stygmatyzujesz osoby z nadwagą i otyłością. Sugerujesz zaniedbanie. #bodyshaming nie jest ok”

„Uważasz, że cukrzyca ciążowa to wina przyszłej mamy? Bo tak to wybrzmiewa”

Internauci zarzucają kobiecie także body-shaming, czyli działania, które mają na celu zawstydzenie, poniżenie lub ośmieszenie kogoś z powodu jego wyglądu. 

[pisownia cytatów oryg. – przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: To nadmiar białka (a nie cukru i tłuszczu) powoduje u dziecka nadwagę? [WIDEO]
Dziecko może wcale nie jeść za dużo tłuszczu i cukru, a mieć nadwagę. Winny jest nadmiar białka w diecie. To szczególnie ważne u niemowlęcia – mówi prof. Piotr Socha z Centrum Zdrowia Dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy