Rolniczka Małgosia w ciąży
fot. Instagram

Rolniczka Małgosia tuż przed porodem żali się fanom: „W rodzinie muszę się słuchać”

Małgosia Borysewicz pochwaliła się zdjęciami z mężem i synkiem, a przy okazji zdradziła, dlaczego tak cieszą ją zbliżające się narodziny córeczki.
Magdalena Drab
Rolniczka Małgosia w ciąży
fot. Instagram
Ciężarna Małgosia Borysewicz z niecierpliwością wyczekuje córki. I chociaż synek Rysio jest dla niej źródłem ogromnego szczęścia, to narodziny córeczki cieszą rolniczkę szczególnie. Swoimi przemyśleniami Małgosia podzieliła się z fanami na Instagramie.

Małgosia Borysewicz tuż przed porodem

Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” jest już spełnioną mamą 2-letniego Rysia, ale zbliżające się wielkimi krokami narodziny córki to dla niej wyjątkowy czas. Małgosia Borysewicz zażartowała ostatnio na Instagramie, że w jej rodzinie jest teraz nierówny podział głosów i ona, jako jedyna kobieta, „musi się słuchać”. Wszystko jednak ma się zmienić, kiedy na świat przyjdzie córka Małgosi i Pawła, bo wówczas tata i synek nie będą już mieli przewagi nad mamą.

„Jakiś czas temu myślałam, że zostanę przegłosowana😀, ale tak się akurat składa, że nie do końca. Tak łatwo się z córusią nie damy! Podział głosów będzie równy” – napisała zadowolona.

Fanki rolniczki, zachwycone jej rodzinnymi zdjęciami, licznie komentują jej posty, życząc szczęśliwego rozwiązania i rozpływając się nad urodą małego Rysia. Przy okazji czujne mamy zwróciły uwagę na ubranko chłopca – to spodenki z Zara Kids, marki, którą Małgosia Borysewicz bardzo sobie chwali. Tutaj kupisz podobne:


Zobacz też:
Redakcja poleca: Drugi poród: jak wygląda, ile trwa, kiedy do szpitala? Wyjaśnia ginekolog [WIDEO]
Drugi poród może przebiegać zupełnie inaczej niż pierwszy. Bywa, że jest krótszy i łatwiejszy, czasami wręcz ekspresowy, ale nie jest to żelazną zasadą. Zdarza się, że kobieta o wiele lepiej wspomina narodziny pierwszego dziecka niż kolejnych.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy