Rolniczka Małgosia zdradziła imię córki!
fot. Instagram/rolnikwszpilkach

Rolniczka Małgosia zdradziła imię córki! Jest piękne!

Paweł i Małgosia z programu „Rolnik szuka żony” niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Przyszła mama zdradziła imię, jakie wybrali dla swojej córeczki! Wahała się między dwoma innymi, ale ostatecznie wybrała trzeci wariant.
Joanna  Biegaj
Rolniczka Małgosia zdradziła imię córki!
fot. Instagram/rolnikwszpilkach
Podczas pierwszego wrześniowego odcinka „Rolnik szuka żony” prowadząca sprawdziła, co słychać u byłych uczestników. Niedługo na świat przyjdzie córeczka Pawła i Małgosi Borysewiczów. Szczęśliwi rodzice zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej córki.

Imię dla córeczki

Para zastanawiała się, jakie imię wybrać dla dziecka. Małgosia wyjawiła kilka szczegółów tej ważnej decyzji. Na początku kobieta wahała się między dwoma imionami: Stefania i Marysia. Ostatecznie jednak wybrała imię Blanka.

„Te dwa lata były intensywne dla nas. Nie spodziewałam się takiego ogromu szczęścia w tak krótkim czasie. Jest Paweł, jest Rysio (...) za chwilę będzie nasza córeczka Blaneczka” - powiedziała Małgosia. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czasem trzeba i tak 💃🏼 w prostych zdecydowanie czuję się najlepiej 🥰

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...

Nastawienie przyszłego taty

Paweł zauważył, że wychowanie córki będzie czymś zupełnie innym: „Do dziewczyny trzeba inaczej, delikatniej, będzie trudniej. No zobaczymy!”.

Źródło: party.pl

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy