Rolniczka Małgosia zdradziła płeć drugiego dziecka
fot. Instagram/rolnikwszpilkach/kolaż mamotoja.pl

Rolniczka Małgosia zdradziła płeć drugiego dziecka! Będzie córka czy drugi syn?

Była uczestniczka telewizyjnego show „Rolnik szuka żony” w nietypowy sposób wyjawiła fanom, kogo nosi pod sercem.
Milena Oszczepalińska
Rolniczka Małgosia zdradziła płeć drugiego dziecka
fot. Instagram/rolnikwszpilkach/kolaż mamotoja.pl
Małgosia Borysewicz znana z programu „Rolnik szuka żony” dodała na swoim profilu na Instagramie nowy post, w którym zdradziła, jakiej płci jest jej drugie dziecko. Rolniczka w niecodzienny sposób wyjawiła, czy spodziewa się syna, czy córki. Zrobiła to przy okazji składania życzeń mężowi. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości!

Małgosia Borysewicz zdradziła płeć drugiego dziecka

W poście, który ciężarna rolniczka opublikowała z okazji urodzin Pawła, jej męża, napisała: „Happy birthday Paweł. Choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły. Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej. 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki! Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej. To dla nas najcenniejsze! Ten rok będzie cudowny!”
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Wpis rolniczki wzbudził duże zainteresowanie internautów. Fani gratulowali parze dziewczynki. Pamiętali również o życzeniach urodzinowych dla Pawła. Pisali: „Suuper, będzie dziewczynka!”, „To córeczka jednak, super, będzie parka”, „Wszystkiego najlepszego! Gratuluję córeczki!” „Wszystkiego najlepszego dla męża, gratuluję córeczki”.

Nie ma już zatem wątpliwości, że do rodziny Małgosi i Pawła Borysewiczów dołączy już wkrótce córeczka. Nie wiemy na razie, jakie imię wybrali dla dziewczynki. Przypominamy, że syn znanej pary, Rysio, otrzymał imię po nieżyjącym już tacie Pawła.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy