Cristiano Ronaldo ze starszym synem
fot. Instagram/Cristiano

Pierwsze zdjęcie bliźniąt Ronaldo! Są słodkie do schrupania!

Kolejne dzieci w świecie piłki nożnej! Cristiano Ronaldo został ojcem bliźniąt, a zdjęcie z ich pierwszego spotkania zamieścił na Instagramie. Nie sposób oderwać oczu!
Karolina Stępniewska
Cristiano Ronaldo ze starszym synem
fot. Instagram/Cristiano
Kolejny uwielbiany piłkarz został ojcem! Po Robercie Lewandowskim, który niedawno został ojcem przeuroczej Klary, pora na jedną z największych gwiazd światowego futbolu – Cristiano Ronaldo. Dumny tata, gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Portugalii, zamieścił na Instagramie zdjęcie z pierwszego spotkania ze swoimi nowo narodzonymi dziećmi. Bliźniętom nadano imiona Mateo i Eva. Wniebowzięty Ronaldo napisał pod zdjęciem, że jest bardzo szczęśliwy, że może trzymać w ramionach dwie nowe miłości swojego życia.

Sprawdź też nasze typy najładniejszych krótkich imion dla dziewczynek.

Pierwsze zdjęcie Ronaldo z bliźniętami

Nie sposób się nie wzruszyć patrząc na to zdjęcie z pierwszego spotkania taty i dzieci:
 
 

So happy to be able to hold the two new loves of my life 🙏❤

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.

Ronaldo został ojcem po raz drugi

Piłkarz ma już 7-letniego syna, Cristiano Ronaldo Juniora. Narodziny dziecka to ważne wydarzenie, także w świecie sportu, dlatego piłkarz został zwolniony z obowiązku uczestniczenia w zgrupowaniu reprezentacji Portugalii przed meczem o trzecie miejsce w Pucharze Konfederacji, aby mógł nacieszyć się dziećmi. Mamą bliźniąt jest surogatka, podobnie jak mama jego starszego syna.
 
 

👏❤️️

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Kolejne dziecko Ronaldo w drodze?

Od pewnego czasu w portugalskich mediach głośno jest o tym, że partnerka Ronaldo, 22-letnia Georgina Rodriguez, jest z nim w ciąży i w październiku parze urodzi się córka. Czyżby 32-letni Cristiano Ronaldo miał być poczwórnym ojcem? Para nie wydawała jeszcze oświadczenia w tej sprawie. Jedno wiemy na pewno: bliźnięta są przeurocze, a Ronaldo wygląda na naprawdę szczęśliwego!

Zobacz też:
 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy