Rowan Atkinson zostanie ojcem w wieku 62 lat
fot. ONS.pl

62-letni "Jaś Fasola" zostanie ojcem!

Aktor i jego młodsza o 28 lat partnerka są wniebowzięci nowiną o ciąży
Milena Oszczepalińska
Rowan Atkinson zostanie ojcem w wieku 62 lat
fot. ONS.pl
Rowan Atkinson znany przede wszystkim jako komiczny „Jaś Fasola” za kilka miesięcy zostanie tatą po raz trzeci. Jednak dla jego obecnej partnerki będzie to pierwsze dziecko. Louise Ford, z którą aktor związany jest od 2014 roku, jest młodsza od niego aż o 28 lat. Różnica wieku nie była jednak dla pary żadną przeszkodą, to była prawdziwa „miłość od pierwszego wejrzenia”.

Rowan Atkinson zostanie ojcem po raz trzeci

O tej radosnej nowinie poinformował świat brytyjski dziennik „Mirror’’. Dziennikarze przytoczyli wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia pary, która miała powiedzieć: „Rowan i Louise są wniebowzięci i nie mogą doczekać się narodzin. To dla nich obojga bardzo szczęśliwy czas’’. Nie znamy szczegółów na temat ciąży i daty porodu. Pytany o nie rzecznik aktora, wyznał jedynie: „Rowan Atkinson zobowiązał mnie, bym nie komentował ciąży jego partnerki, ani w ogóle ich związku”.
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Louise Ford to druga partnerka aktora

Rowan Atkinson zanim związał się z Louise Ford, był przez 25 mężem Sunetry Sastry. Związek jednak rozpadł się, gdy żona aktora odkryła, że jest zdradzana. Rowan i Louise mieli romans, odkąd zagrali razem w filmie „Quartermaine's Terms”. Z pierwszą żoną aktor ma dwoje dorosłych już dzieci – 21-letnią córkę Lily oraz 22-letniego syna Benjamina. Nie wiemy natomiast, czy Louise i Rowan oczekują przyjścia na świat dziewczynki czy chłopca. Na razie to tajemnica.  Zobacz też: "Nie chcę być ojcem, który nie potrafi czegoś zrobić". Robert Lewandowski o rodzicielstwie

Źródło: Viva.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy