Córka Joanny Krupy bawi się z psem
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl

Rozbrajający chichot Ashy-Leigh podczas zabawy z psem. Sama słodycz!

Joanna Krupa po raz kolejny pochwaliła się swoją uroczą córeczką, tym razem publikując filmik, na którym mała Asha rzuca psu piłeczkę i głośno się śmieje. Musicie to zobaczyć!
Milena Oszczepalińska
Córka Joanny Krupy bawi się z psem
fot. Instagram/joannakrupa/kolaż mamotoja.pl
Joanna Krupa nie skąpi fanom możliwości podziwiania jej kilkumiesięcznej córki. Mała Asha-Leigh jest przesłodka, więc nie jest dziwne, że każdy instagramowy post modelki, na którym w roli głównej prezentuje się dziewczynka, cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej było przy ostatnim filmiku, na którym widzimy, jak Asha bawi się z psem i głośno śmieje. „Jej chichot jest rozbrajający” – piszą internauci.

Córka Joanny Krupy trenuje rzucanie piłeczki psu

Joanna Krupa to niepoprawna miłośniczka zwierząt, o czym mówi przy każdej możliwej okazji. W jej domu również nie może ich zabraknąć, ku wielkiej radości kilkumiesięcznej Ashy-Leigh. Dziewczynka rośnie w oczach i z dnia na dzień staje się coraz bardziej zainteresowana otaczającym ją światem. Ostatnio jednym z jej ulubionych zajęć jest zabawa z psem. Modelka pochwaliła się nawet na instagramie, z jaką radością dziewczynka podaje czworonogowi piłeczkę. Przesłodki widok!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Zobacz także: Córka Natalii Siwiec zachwycona zabawą z psem

Rozbawiona Asha-Leigh wydaje się być naprawdę zaangażowana w zabawę z pieskiem. Z wystawionym języczkiem próbuje podawać mu pomarańczową piłeczkę i czujnie obserwuje, co pies zrobi. Czasami zamiast do niego, próbuje przenieść piłkę do własnej buzi, na co oczywiście modelka jej nie pozwala. To jednak zupełnie nie psuje humoru dziewczynce.

A wy macie zwierzaki w domu? Wasze dzieci też tak się cieszą, gdy mogą się z nimi bawić? 

Źródło: instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy