pierwsze zdjęcia Rozenek z synem w domu
fot. screen Instagram/m_rozenek

Rozenek mówi, że jest trudno, a fani... wytykają jej błędy w opiece nad dzieckiem [ZDJĘCIA]

„Te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś, a kobieta w połogu..." - napisała Małgorzata Rozenek przy zdjęciach z powrotu do domu z synkiem Henrykiem. Nie obyło się bez słów krytyki pod jej adresem!
pierwsze zdjęcia Rozenek z synem w domu
fot. screen Instagram/m_rozenek
Pierwszy dzień w domu po narodzinach syna Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był dla całej rodziny (i psów!) ogromnym przeżyciem. Nic dziwnego! Nareszcie u siebie, a na dodatek starsi bracia - Tadeusz i Stanisław - mogą nacieszyć się w końcu braciszkiem! Rozenek zamieściła 6 uroczych zdjęć z domowych pieleszy, posypało się wiele miłych słów, ale nie zabrakło też „znawców". Bo - jak wiemy - wszyscy wiedzą lepiej od matki, jak powinno się opiekować dzieckiem!

Nareszcie w domu!

W swoim instagramowym poście Małgorzata Rozenek napisała [pisownia oryginalna - przyp. red.]: "Pierwsze dni w domu, to zawsze wielka rewolucja. k rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: "jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja" 😁i tak, też robię😁 te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wyglada już tak dobrze jak kiedyś 😁 a kobieta w połogu... Zresztą wszystkie mamy wiedzą o czym mówię😜 Za to chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy 😁 #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana 😜 zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości ❤️ a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdana 😂😂😂 Henio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego 💕 i wyraźnie mu to pasuje 🥰 miłej niedzieli dla wszystkich ❤️❤️❤️"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Henio już w domu z braćmi

Na dwóch zdjęciach załączonych przez Małgorzatę Rozenek widać, jak jej starsi synowie wpatrują się w Henia z uwielbieniem i czułością, a gwiazda TVN napisała, że „chłopcy szczęśliwi 😁 trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy"

Jedz, kiedy możesz, śpij, kiedy jest okazja

Rozenek podzieliła się jedną z najlepszych rad dla młodych mam: jedz, kiedy możesz, śpij, kiedy jest okazja. Małgosia wzięła sobie te słowa do serca. Na jednym ze zdjęć widać Rozenek odpoczywającą, a obok śpi mały Henio w leżaczku.

Smoczek? Leżaczek? Straszne!

Jeśli się dobrze przypatrzeć zdjęciu odpoczywającej mamy i synka, można dostrzec leżący obok Henia smoczek. Oczywiście jedna z obserwujących profil pań od razu ten smoczek wyhaczyła: "A cóż to? Smoczek? Z ciekawości? Udaje się wszystko z karmieniem piersią?". 
Uspokajamy: badania wykazały, że używanie smoczka przy karmieniu piersią nie zaburza laktacji i nie wpływa na czas karmienia. Ale co z leżaczkiem? Czy noworodek nie jest za mały na leżaczek? Jest, ale widać, że ten model ma wkładkę dla noworodka i jest wyprofilowany tak, że dziecko w nim leży. Jeśli będzie tam drzemać tylko od czasu do czasu, nie powinno być problemu.

Inni fani zachwyceni!

Czym? Samym maluszkiem, który wygląda jak skóra zdjęta z taty, ale też postawą Małgorzaty Rozenek, która nie gwiazdorzy, pokazuje twarz synka, a siebie w domowym stroju, w spiętych niedbale włosach. I dołącza do tego szczere wyznanie, że połóg to nic łatwego. 

„Super że zachowuje się Pani normalnie a nie jak 'celebryci' którzy zakrywaja twarze dzieciom. Gratulacje i zdrowka dla Was" - napisała jedna z fanek [pisownia oryginalna - przyp. red.].

„Cudownie, że pokazuje pani jak wygląda prawdziwe macierzyństwo. Włosy w koczek, jedzenie w pośpiechu (bo dziedzic jest głodny akurat wtedy kiedy mama nakłada sobie jedzenie) oraz spanie w trybie 3h 😂 Wszystkiego dobrego dla całej rodzinki 😘😘😘" - dodała druga [pisownia oryginalna - przyp. red.]. Takich wpisów nie brakuje pod postem Małgorzaty, większość komentujących gratuluje parze i przesyła ciepłe słowa. 

Nas Małgorzata Rozenek także bardzo ujęła swoim wpisem i zdjęciami. Dołączamy do gratulacji i najlepszych życzeń dla całej rodziny. Cieszcie się sobą i tymi chwilami! 

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 8 głosy

Zobacz także

Popularne tematy