Małgorzata Rozenek nie jest konsekwentną mamą
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl

Rozenek nie jest perfekcyjną mamą? „Dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy”

Ojciec Małgorzaty Rozenek twierdzi, że on jako jedyny z rodziny jest konsekwentny i stanowczy. Prezenterka, choć nie wygląda na taką, jest bardzo uległa wobec synów. Spodziewaliście się tego?
Milena Oszczepalińska
Małgorzata Rozenek nie jest konsekwentną mamą
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek niecałe dwa miesiące temu powitała na świecie swojego trzeciego syna. Od tego czasu bardzo chętnie pozuje z nim do zdjęć, które wrzuca później na Instagram. Chwali się też, jakim opiekuńczym i czułym tatą dla Henia jest Radosław Majdan. Ostatnio okazało się, że gwiazda lubi rozpieszczać dzieci i daleko jej do bycia rygorystyczną i konsekwentną mamą. Sekret ten wyjawił Stanisław Kostrzewski, tata Małgosi, w rozmowie z dziennikarzem Faktu.

Małgorzata Rozenek-Majdan rozpieszcza synów

Choć wydawać by się mogło, że „Perfekcyjna Pani domu” ma sztywne zasady wychowania i jest nieugięta w tej kwestii, prawda jest zupełnie odwrotna. Jej tata zapytany niedawno o kwestie rodzinne, przyznał, że „Małgosia dużo mówi, ale rozpieszcza i dzieci, i psy”. Dodał też, że córka ma to po swojej mamie. „Wszyscy wiedzą, że jeżeli coś dobrego ma się zadziać w rodzinie to Małgosia, moja żona, syn” – stwierdził Stanisław Kostrzewski.

Ojciec prezenterki podkreślił również, że często to on uchodzi za „tego najgorszego”, ponieważ jest „jedyny w rodzinie, który podchodzi racjonalnie do wszystkich spraw”. Nie można mu odmówić konsekwencji w działaniu, również w kwestii wychowania.

Czy to oznacza, że dzieci Małgorzaty Rozenek nie lubią przebywać u dziadków? Wprost przeciwnie! „Kiedy tylko Małgosia sobie życzy, ja wsiadam, jadę, z dziećmi siedzę. Zresztą dzieci uwielbiają być z nami, bo my tam różne rzeczy wymyślamy” – zdradził ojciec prezenterki.

Widać pozory często mylą. Małgorzata Rozenek, choć jest „Perfekcyjną Panią Domu”, a w programie „Projekt Lady” przybiera postać nieugiętej i zasadniczej, w życiu prywatnym stawia na luz i bezstresowe wychowanie. Zresztą to samo pokazują jej instagramowe zdjęcia. Na tych z planu programów zawsze ma idealny makijaż, nienaganne włosy i eleganckie stroje, a na prywatnych fotografiach lubi pokazywać się w luźnych stylizacjach, np. w dresach.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Źródło: fakt.pl

Zobacz także:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy