rozenek
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek

Rozenek pokazała figurę 3 tygodnie po porodzie: „jestem grubaską!”

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała post na Instagramie, w którym odpowiedziała ciekawskim fanom, jaki jest sekret jej szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży. Celebrytka przyznała, że smukła sylwetka jest zasługą umiejętnego pozowania do zdjęć.
Katarzyna Gałązkiewicz
rozenek
fot. Instagram Małgorzaty Rozenek
Nie ma dnia, aby Małgorzata Rozenek-Majdan nie podzieliła się z fanami zdjęciem z codzienności w trakcie połogu. Tym razem jest podobnie – prezenterka właśnie opublikowała długi post na Instagramie, w którym odpowiedziała obserwatorom na liczne zapytania o to, jak udało jej się zeszczupleć w tak krótkim czasie po urodzeniu Henia. Gwiazda napisała szczerze, że smukła sylwetka jest zasługą jej umiejętnego pozowania do zdjęć. Dodała także, że do powrotu do formy sprzed ciąży wciąż długa droga, lecz nie zamierza się spieszyć. Rozenek wciąż zmaga się z 12 nadprogramowymi kilogramami, które będzie chciała zrzucić zdrowo:

„Będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić. Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu” – wyjaśniła.

Rozmiar nie jest najważniejszy

Na dowód Gosia pokazała zdjęcie, do którego zapozowała w kostiumie kąpielowym:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziewczyny, wiele z Was pisze do mnie co zrobiłam, że tak szybko wróciłam do formy🤔😁Każdej z Was odpisuje, że do formy to mi jeszcze bardzo daleko. Zdjęcia, które oglądacie na insta to często jedno zdjęcie wybrane z bardzo wielu zrobionych. Po tylu latach po prostu wiem jak się ustawić żeby wyglądać lepiej, szczuplej, korzystniej, ale nie chcę, tworzyć jakiejś nieistniejącej rzeczywistości i dlatego pokazuje Wam jak teraz wyglądam 😁 Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów🤨 (to zdjęcie, tez jest najlepszym z kilkudziesięciu jakie mi Tadzio zrobił 😂) 12 kg które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo zrzucić 🤸‍♀️🏋️‍♀️🧘‍♀️ Do końca połogu (wtedy można zacząć ćwiczyć po cc) zostało mi 3 tyg. Zaczynam już powoli myśleć jak się za cały proces zabrać. Chce to zrobić z głową i bez krzywdy dla siebie i pokarmu. Chciałabym Henia jeszcze dłuższy czas pokarmić. Wiem ze nie będzie łatwo, ani ze nie ma drogi na skróty, ale niemożliwe nie istnieje, wiec wierzę, że się uda 💪😁 a tymczasem jestem grubaską 🤷‍♀️😁ale najważniejsze że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy 💁‍♀️😁 wiec jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia 😂 tymczasem Henryk zażyczył sobie cycatego (mleka) 😂😂😂 więc opuszczę Was po angielsku 😘 dla nie wtajemniczonych: jeżeli jest mleko łaciate, to jest też cycate 😂😂😂 życzę Wam jeszcze na koniec dużo ciekawszej soboty niż moja, chociaż każda prawdopodobnie będzie, bo poprzeczka nie jest zawieszona bardzo wysoko 😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


„Wciąż zostało mi 12 nadprogramowych kilogramów (...), które będę chciała w miarę szybko, ale najważniejsze zdrowo, zrzucić (...). A tymczasem jestem grubaską – przekonuje gwiazda. Ale najważniejsze, że jestem bardzo szczęśliwą grubaską. Bo naprawdę są na świecie ważniejsze rzeczy niż rozmiar, który nosimy, więc jak znowu pomyślicie, że szybko wróciłam do formy, wróćcie do tego zdjęcia”.

Fani są jednak zachwyceni: „Ja tu widzę kobietę pełną kobiecości”,
„Uwielbiam tę szczerość. Takie rzeczy są bardzo, bardzo potrzebne kobietom”,
„Brawo za ten post. Wyglądasz rewelacyjnie nawet z 12 kg na plusie” – nie szczędzili komplementów.

Pojawiły się też komentarze znajomych z branży:

„Wyglądasz bosko!” – napisała Dorota Szelągowska.
„Kochana, wyglądasz świetnie, a te 12... Henio wart każdego nadprogramowego”– dodała Ewa Minge.

Zgadzacie się z Małgosią?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klara Lewandowska ma urodziny! [CZEGO ŻYCZY JEJ REDAKCJA MAMOTOJA.PL]
Córeczka Roberta Lewandowskiego kończy rok! Zobaczcie na naszym filmie, czego jej życzymy z okazji urodzin. A może dołączycie się do życzeń redakcji? Zapraszamy, wystarczy kliknąć „udostępnij”!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy