Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. ONS.pl

Rozenek pokazała pierwsze tak odważne ciążowe zdjęcie. Internauci oburzeni

Perfekcyjna pani domu postanowiła pochwalić się gołym brzuszkiem. Wywołało to negatywne komentarze. Czy naprawdę jest o co się oburzać?
Dominika Bielas
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. ONS.pl
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Odkąd para ogłosiła, że ich rodzina się powiększy, fani bacznie obserwują zdjęcia celebrytki w poszukiwaniu ciążowych krągłości. Zazwyczaj Rozenek nosi duże swetry i luźne sukienki. Fani w końcu doczekali się zdjęć, które zdradzają wszytko. Jednak chyba nie takiej reakcji spodziewała się perfekcyjna pani domu.

Nie wypada?

Najpierw na Instagramie pojawiło się zdjęcie w bardzo opiętej czarnej sukni wieczorowej. Kreacja podkreśliła wszystkie ciążowe kształty. Baczni obserwatorzy wytknęli jednak Rozenek, że zdjęcia najpewniej zostały wyretuszowane najpewniej programie do zdjęć. Następnie Rozenek postanowiła odsłonić całkowicie okrągły, ciążowy brzuszek. Gospodyni „Projekt Lady" zapowiedziała przy okazji nowy projekt, związany z „czymś ciążowym". Nie brakowało przychylnych komentarzy, że wygląda pięknie i kwitnąco, ale i tu znalazły się osoby, którym się to nie spodobało.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Celebrytce zarzucono niepotrzebne lansowanie się, a także pojawił się komentarz, że: „W pewnym wieku nie wypada". Co ciekawsze poruszono także temat, że dzięki takiej odważnej fotografii Rozenek utnie spekulacje hejterówo wynajęciu surogatki i poduszce pod swetrem, które krążą w sieci od jakiegoś czasu.
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.

Upragniona ciąża

Wiele fanek stanęło w obronie Rozenek, jednak nasuwa się pytanie, czy same dla siebie musimy być aż tak bardzo nieprzyjemne? Każda kobieta na informację o ciąży reaguje inaczej. Jedne panie potrzebują więcej czasu, by się oswoić z tematem, inne chcą zachowac ten słodki sekret dla siebie jak najdłużej, inne chcą dzielić się z całym światem swoją radością. W mediach społecznościowych nie brakuje podobnych zdjęć kobiet, które nie mogą się doczekać, kiedy wezmą maluszka w ramiona i trudno się dziwić, że Małgorzata Rozenek również do nich należy. Z partnerem długo starali się o dziecko i teraz pokazują, ile sprawia im to radości.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Czy jest w tym coś niestosownego? NIE! Czy to oznacza, że panie, które nie wrzucają zdjęć do sieci, cieszą się mniej? NIE! Pozwólmy każdej kobiecie, przeżywać radość z dziecka tak jak tego chce i potrzbuje - bez zbędnego porównywania i komentowania. A jeśli komuś nie pasują takie zdjęcia, to jest proste rozwiązanie. Wystarczy przestać obserwować i darować sobie złośliwości.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy