Szybka kawa Małgorzaty Rozenek-Majdan przed pracowitym dniem
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl

Rozenek w białym szlafroku pije „szybką kawę” przed pracowitym dniem. Fani: „Sceneria jak na ołtarzu”

Prezenterka i młoda mama pokazała, jak wygląda jej poranek, ale nie wszystkim się to spodobało. Zdaniem internautów „Pracowity dzień to mają Panie sprzątające”.
Milena Oszczepalińska
Szybka kawa Małgorzaty Rozenek-Majdan przed pracowitym dniem
fot. Instagram/m_rozenek/kolaż mamotoja.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą po raz trzeci całkiem niedawno, ale już wróciła do aktywności zawodowej. Właśnie trwają nagrania do kolejnej edycji programu „Projekt Lady”, w którym jest prowadzącą. Ostatnio prezenterka pokazała na Instagramie fotografię, która przedstawia jej szybką kawę przed pracowitym dniem. Zdjęcie nie wskazywało jednak na to, że poranna kawa celebrytki rzeczywiście była pita w biegu… Internauci nie pozostawili tego bez komentarza.

Poranna „szybka kawa” Małgorzaty Rozenek-Majdan

Młoda mama i znana prezenterka pochwaliła się zdjęciem, jak wygląda jej poranny rytuał przed zapracowanym dniem. Obrazek, który pokazała, w niczym nie przypomina jednak poranku przeciętnej, zabieganej mamy. Małgorzata Rozenek siedzi na zdjęciu na białej kanapie w śnieżnobiałym szlafroku, ma perfekcyjny makijaż i nienaganną fryzurę, a w dłoni trzyma elegancką filiżankę. W tle znajdują się złote dodatki. Gwiazda napisała w poście: „Dzień dobry, dziś jest bardzo pracowity dzień, więc szybka kawa i do dzieła. Miłego dnia, kochani”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!

Internauci wyśmiali zapracowanie Perfekcyjnej Pani Domu

„Tak u Pani wygląda szybka kawa? U mnie szybka kawa to zupełnie inny obrazek” – od razu zaczęli komentować zdjęcie fani celebrytki. Ktoś napisał, że „Pracowity dzień to mają Panie sprzątające klatki schodowe”, wątpiąc w to, że prezenterka rzeczywiście ma dużo na głowie.

Niektórzy szydzili też z wnętrza, w jakim zrobione było zdjęcie. „Sceneria jak na ołtarzu. Księdza brakuje” – czytamy w komentarzach. A inni ironizowali, że wyglądają tak samo, gdy piją poranną kawę. Wy też?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy