Rozenek zrezygnowała z alimentów na synów
fot. instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek zrezygnowała z alimentów na synów. Znamy powód!

Małgorzata Rozenek zrezygnowała z alimentów na dzieci od swojego byłego męża - Jacka Rozenka. Mężczyzna ma teraz trudną sytuację finansową, więc była żona postanowiła go wesprzeć w taki właśnie sposób.
Joanna  Biegaj
Rozenek zrezygnowała z alimentów na synów
fot. instagram/m_rozenek
Gosia Rozenek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osób w show-biznesie, z pewnością przekłada się to również na dobrą sytuację finansową kobiety. Niestety, zupełnie inaczej wygląda to u jej byłego męża – ojca Stasia i Tadzia. Perfekcyjna Pani Domu zrezygnowała z alimentów od Jacka Rozenka, wspierając w ten sposób byłego męża. 

Trudna sytuacja byłego męża

Jacek Rozenek w maju 2019 r. przeszedł udar. Mężczyzna zmagał się z kłopotami zdrowotnymi, po udarze musiał poddać się rehabilitacji. Jacek po jakimś czasie wrócił do pracy – na plan serialu „Barwy szczęścia”. Niestety, aktualnie produkcja nie kręci już z nim tak wiele odcinków co kiedyś. Zdarzają się nawet sytuacje, że mężczyzna nie ma ani jednego dnia pracy na planie serialu w ciągu całego miesiąca. Małgorzata rozumie trudną sytuację Jacka, stara mu się pomóc i nie upomina się o alimenty na dzieci.

Pomoc Małgosi

„Kto by pomyślał, że tak się życie potoczy. Teraz to Gośka wspiera Jacka finansowo w tym trudnym dla niego momencie. Pomaga mu, bo wciąż wiele ich łączy – przede wszystkim Staś i Tadeusz. Nie upomina się o alimenty, rozumie sytuację byłego męża. Stanęła na wysokości zadania i mu pomaga” - powiedział w rozmowie z portalem Pudelek.pl znajomy Gosi i Jacka.

Źródło: pudelek.pl
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Co sądzisz o ojcach niepłacących alimentów? [SONDA ULICZNA]
O to, co sądzisz o ojcach niepłacących alimentów na swoje dzieci zapytaliśmy przechodniów. Zobacz co mieli do powiedzenia - to nie były miłe słowa!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy