Teatr Lalek "Pleciuga"

Rozpoczęcie nowego sezonu artystycznego w Pleciudze

8.09.2012r., Teatr Lalek PLECIUGA zaprasza na rozpoczęcie nowego sezonu artystycznego!
Teatr Lalek "Pleciuga"
plac Teatralny 1, tuż przy fontannie 

W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy wszystkich szczecinian - tych małych i tych trochę większych. Tego dnia będą mogli Państwo obejrzeć dwa przedstawienia teatralne oraz wziąć udział w działaniach twórczych.

PROGRAM
11:00 – 13:00 EWOLUCJE BALONOWE / Klaun Tomi

11:00 – 15:00 WARSZTATY PLASTYCZNE: zrób swoją lalkę teatralną oraz MALUNKI NA TWARZACH: artystyczne malowanie twarzy uwaga! Zajęcia plastyczne odbywają się o pełnych godzinach (11:00, 12:00, 13:00, 14:00) – na zajęcia obowiązują bezpłatne wejściówki, które rozdawane będą przez prowadzących zajęcia

12:00 koncert zespołu ART BAND z Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. T. Szeligowskiego w Szczecinie

13:00 spektakl „Tymoteusz wśród ptaków” / spektakl zrealizowany w ramach projektu Lato w Teatrze / duża scena - wstęp wolny

16:00 spektakl „Zuzu i Lulu” / bilety do kupienia w kasie teatru Spotkaniu towarzyszyć będzie wystawa zdjęć z letnich warsztatów odbywających się w PLECIUDZE w ramach projektu edukacyjnego "Mamy prawo do bycia sobą - teatr (dla) dzieci". 

Biuro Obsługi Widzów tel. 91 433 58 04, 91 44 55 111
Redakcja poleca: Jak przygotować dziecko do pójścia do przedszkola? [WIDEO]
Aby dobrze przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, należy umożliwić mu wcześniejszy kontakt z innymi dziećmi oraz pozwolić na poznanie przedszkola, do którego będzie uczęszczało. Warto również czytać książki o przedszkolu dla dzieci, a także – o czym często rodzice zapominają – zadbać o swoje pozytywne nastawienie, to też ma duże znaczenie!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy