Rozwijamy w dziecku ciekawość świata

W jaki sposób pomóc dziecku rozwijać pasje i zainteresowania? Przede wszystkim warto pokazać mu różnorodność otaczającego nas świata i zainspirować do jego poznawania.
Książeczki Disney Uczy
fot. mat. prasowe
Na pewno pomocne będą książki edukacyjne, pełne barwnych ilustracji oraz zaskakujących faktów i ciekawostek. Oddziałując na wyobraźnię dziecka, ułatwiają przyswajanie wiedzy i zachęcają do własnych poszukiwań.  

Disney Uczy. Nauka jest super. Książka odkrywcy

To tytuł  pełen niesamowitych faktów i ciekawostek, który wzbogaci wiedzę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jakie supermoce ma mały żuk, że jest najsilniejszym zwierzęciem świata? Kto potrafi chodzić po wodzie? Czy da się wykryć niewidzialny samolot? Świat wokół nas jest pełen fascynujących tajemnic, które dzieci poznają dzięki „Książce odkrywcy”. Podczas lektury małym odkrywcom towarzyszą ich ulubieni bohaterowie z filmowego hitu Iniemamocni 2.
Dzieci chętnie i z łatwością przyswajają  nowe informacje, a wszystko, co jest podane w atrakcyjnej formie, na pewno pomoże im rozbudzić zainteresowania. Każda wiedza wzbogaca dziecko, uczy kojarzenia faktów, a przede wszystkim pomaga zrozumieć otaczający świat.  Taka przygoda z nauką w dzieciństwie  może też zainspirować dziecko i pomóc w wyborze zawodu. Może w przyszłości dokona niezwykłego odkrycia i stanie się prawdziwym superbohaterem? Bohaterowie filmu mają dla dzieci także wyjątkową wskazówkę  „Wiedza to supermoc, którą każdy może się posługiwać!”
Książka ukazała się na rynku w  listopadzie 2018 roku nakładem wydawnictwa AMEET. Mamotoja.pl jest patronem serii.
Redakcja poleca: Czy dziecko może nie chodzić do szkoły, tylko uczyć się w domu? - film
Nie podoba ci się klasyczny model edukacji? Wolałabyś, by twoje dziecko było traktowane indywidualnie? Masz dość szkolnych skostniałych zasad? Chciałabyś mieć większy wpływ na to, jaką wiedzę zdobywa dziecko? Zastanów się nad domową edukacją i obejrzyj film, na czym ona polega.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC