Produkty z dzieciństwa na Aliexpress
fot. Adobe Stock

5 gadżetów, które przypomną ci dzieciństwo: kup je dziecku na AliExpress (jeszcze TANIEJ z naszym kodem!)

Na AliExpress kupisz najfajniejsze gadżety ze swojego dzieciństwa w bezkonkurencyjnych cenach. Kultowe zabawki na AliExpress to niemal kopie tych sprzed kilkudziesięciu lat. Z naszym kodem rabatowym możesz je mieć prawie za darmo!
Magdalena Drab
Produkty z dzieciństwa na Aliexpress
fot. Adobe Stock
Dzięki aukcjom na AliExpress możesz przenieść się do przeszłości i przypomnieć sobie najlepsze zabawki sprzed kilkudziesięciu lat. A potem pokazać je swojemu dziecku! Pamiętasz kolorowe koraliki na szprychy od roweru albo elektroniczne zwierzątko Tamagotchi, które trzeba było karmić o różnych porach dnia i nocy? Korzystaj z wyprzedaży, bo ceny na AliExpress są niewiarygodnie niskie, a dodatkowo mamy dla ciebie specjalny kod rabatowy.

Kultowe zabawki na AliExpress

AliExpress słynie z niskich cen i bogactwa produktów wszelkiego rodzaju. Rodzice uwielbiają zakupy na ALiExpress, głównie z powodu olbrzymiego wyboru fajnych rzeczy dla dzieci oraz gigantycznych obniżek cen, o jakich w Polsce można tylko pomarzyć. W gąszczu tysięcy produktów można znaleźć prawdziwe perełki, jak choćby kultowe zabawki, które wywołają sentymentalne skojarzenia u niejednego rodzica. Może warto pokazać je dzieciom? Zwłaszcza że kosztują tak mało!
Tylko teraz mamy dla ciebie kupon rabatowy 4$ dla zamówień o wartości powyżej 5$! W koszyku wpisz kod MAMOTOJA, a cena twoich produktów automatycznie się obniży (kod działa tylko u osób, które robią zakupy na AliExpress po raz pierwszy).

Koraliki na szprychy roweru z AliExpress

Pamiętasz takie koraliki, które przyczepiało się na szprychy roweru? Były obowiązkowe u każdego rowerzysty (zwłaszcza u dziewczynek!). Na AliExpress są dostępne także w kształcie gwiazdek.

Tamagotchi na AliExpress

Kto nie miał swojego Tamagotchi, ten pewnie nie wie, ile emocji wzbudzało to elektroniczne zwierzątko. Tamagotchi wymagał troskliwej opieki i mógł zrobić się głodny o każdej porze dnia i nocy. Dzieci w napięciu czekały na sygnał z urządzenia, nawet kosztem snu. Na AliExpress Tamagotchi to prawdziwy hit:

Kolorowe długopisy na AliExpress

Niezbędne w wyprawce szkolnej długopisy z wielokolorowymi wkładami pomagały tworzyć bajeczne dzieła w szkolnych zeszytach. A do tego miały fajne przyciski :) Na AliExpress można wybierać spośród mnóstwa modeli takich długopisów.

Gry dla dzieci na AliExpress

Kultowe gry dla dzieci z czasów PRL-u pamięta każdy, bo były jedną z większych atrakcji koleżeńskich spotkań i szkolnych przerw. Z wypiekami na twarzy grało się w statki, domino czy zbierało jajka na elektronicznych konsolach, czyli cudach techniki ówczesnych czasów. Na AliExpress ceny podobnych gier nie przytłaczają tak jak na polskich platformach aukcyjnych. 

Pachnące gumki na AliExpress

Pachnące gumki do ścierania pachniały tak apetycznie, że chciało się je zjeść! Na AliExpress podobne gumki są równie piękne i kolorowe jak dawniej, a do tego bardzo tanie:


Zobacz też:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy