GRY
 
 

Autka, lalki i pluszowe misie? Nie tym razem! Zgadnij, czym uwielbia się bawić 1,5-roczna Sylvie

Ulubiona zabawka 1,5-rocznej Sylvie jest prawie tak duża jak dziewczynka, ma duże żółte oczy, haczykowaty nos i jest... ogrodową rzeźbą w kształcie sowy. Zobacz zdjęcia!

fot. Twitter/tastefactory
Dzieci uwielbiają zabawki. Nie zawsze te, które wybiorą im rodzice. Jeśli kupisz maluchowi nowe autko, może się okazać, że zabawa szeleszczącym papierem, w który prezent był zapakowany, jest ciekawsza od zabawy autkiem. Nowa lalka, droga gra albo dziecięca kuchenka? Po pięciu minutach zabawy malec biegnie do swojej ulubionej poduszki, kapci taty albo wygniecionej, popisanej długopisem książeczki. Nic dziwnego, że ulubioną zabawką Sylvie jest... rzeźba ogrodowa.

"Chciała z nią wszędzie chodzić"

Rzeźba sowy (przyznajcie, całkiem przerażająca!) miała być prezentem dla taty dziewczynki. Po zamontowaniu na łódce, zadaniem sowy miało być odstraszanie ptaków. Gdy Sylvie zobaczyła rzeźbę, od razu ją pokochała. Nazwała ją Whootie i stały się nierozłączne! Mama dziewczynki jest trochę zaniepokojona. “Gdy budzę się w nocy i sprawdzam dzięki elektronicznej niani czy u Sylvie wszystko w porządku, widzę gapiącą się na mnie twarz sowy – to przerażające, ale też nieco komiczne" mówi Rebecca. Zobaczcie zdjęcia:Nie dziwimy się, że mama Sylvie jest w nocy przerażona... Zobaczcie:


Whootie to świetna towarzyszka zabaw, nawet na dworze.


Lalka w wózku? Sowie też może być w nim wygodnie!


Mama Sylvie przyznaje, że gdy ktoś widzi dziewczynkę z sową, nie ukrywa swojego zdziwienia. Dodaje, że Sylvie uwielbia wszystkie sowy, także te w bajkach, książeczkach czy kołysankach. Dzięki Whootie, dziewczynka ma swoją własną sowę zawsze przy sobie!

Opowiedzcie o ulubionych zabawkach waszych dzieci! Czekamy na wasze komentarze.

Polecamy: Jak czyścić zabawki
Redakcja poleca: Świąteczne prezenty dla dziecka wybierz w Hamleys! [WIDEO]
Szukasz oryginalnych pomysłów na gwiazdkowe prezenty dla dzieci? Zajrzyj koniecznie do pierwszego w Polsce sklepu z zabawkami Hamleys, w którym od 250 lat spełniają się marzenia dzieci!
Doładuj
Przeładuj