GRY
 
 

SamSam

SamSam to kosmiczny chłopiec który na oczach widzów uczy się bardzo trudnej sztuki bycia dorosłym.

SamSam jak przystało na najmniejszego z super bohaterów potrafi pilotować latający spodek. Bardzo sumiennie wypełnia też powierzone mu zadania, udowadniając wszystkim, że zasługuje na miano międzygalaktycznego bohatera przyszłości.

Na SamPlanecie SamSam każdego dnia przeżywa masę przygód. I nie tylko wtedy kiedy musi stawiać czoła potworom z galaktyki ale i w szkole, do której tak jak wszystkie inne dzieci SamSam musi chodzić. I oczywiście tak jak inne dzieci SamSam musi zawsze słuchać swoich rodziców, nawet kiedy zadania, które mu powierzają zupełnie mu się nie podobają. W międzygalaktycznych podróżach towarzyszą SamSamowi SamMama, SamTata, SuperJulka i jego najukochańszy i najwierniejszy pluszowy SamMisio, który tak jak jego właściciel potrafi latać, śmiać się z żartów i nierzadko narzekać na to co dzieję się dookoła.

SamSam mieszka na przedziwnej planecie zamieszkałej przez niezwykłe stworzenia- pół potwory i pół-Marsjan. Jego misja? Stawianie czoła niebezpieczeństwom i pomoc tym, którzy bardzo tego potrzebują. Pomimo, że pisana jest mu wyjątkowa i szalona przyszłość międzygalaktycznego super bohatera SamSam wciąż prowadzi życie normalnego małego chłopca.

1. „SamSam nie chce spać”

Spis odcinków:
1. Potwory, które się wprosiły
2. Niewidzialny SamSam
3. Groszek Bohaterem
4. Wymiana
5. Marfotworek
6. SamSam nie chce spać
7. Bezimienny potwór
8. Urodziny jego wyskości
9. Nauczycielka marzeń
10. Planeta potworów

Opis z płytki:
SamMama i SamTata marzą o spędzeniu romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Ale SamSam wcale nie myśli o pójściu spać. Najmniejszy super bohater chce razem z rodzicami spędzić wieczór. Zapowiada się spory problem. SamTata nie ma pojęcia co zrobić żeby SamSam wreszcie zasnął.


2. „Na pomoc SamMisiowi”

Spis odcinków:
1. Atak łóżkosikaczy
2. Powrót na marfa
3. Flejek czyściochem
4. Drzewo magicznych kart
5. Śmieszny i żałosny
6. Planeta luster
7. Nie całujcie SamSama
8. Kłopoty z piratami
9. Na pomoc SamMisiowi
10. Nie taki zły wybór

Opis z płyty:
SamMisio zaginął! W szale poszukiwań przyjaciela SamSam nie zauważa, że ktoś bardzo chce żeby SamMisio się nie odnalazł. SamSam musi użyć wszystkich swoich mocy i wykazać się nadzwyczajną odwagą, żeby odzyskać swojego najlepszego przyjaciela.


Informacje dodatkowe:
Tytuł płyty: SamSam nie chce spać/ Na pomoc SamMisiowi
Czas trwania: 70 minut
Sugerowana cena detaliczna: 39,90 PLN
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj