Sandra Kubicka o ciąży
fot. Instagram

Kubicka chce zajść w ciążę, ale nie ma Z KIM! „Daję sobie jeszcze rok”

Sandra Kubicka martwi się, że ma mało czasu na zajście w ciążę. Modelka narzeka na brak odpowiedniego kandydata na ojca swojego dziecka i planuje wykonanie sztucznego zapłodnienia.
Magdalena Drab
Sandra Kubicka o ciąży
fot. Instagram
Sandra Kubicka rozważa wykorzystanie metody in vitro, bo, jak przyznała, nie ma wokół siebie żadnego mężczyzny, który nadawałby się na ojca jej dziecka. 

Kubicka chce zajść w ciążę, ale nie ma z kim

Sandra Kubica walczy z czasem, bo z powodu problemów zdrowotnych może mieć trudność z zajściem w ciążę. Kubicka cierpi na zespół policystycznych jajników i zanim lekarze wykonają niezbędną operację, modelka powinna mieć już za sobą pierwszy poród. 25-latka marzy o założeniu rodziny, a jednocześnie czuje presję czasu:

„Teraz jest taka tykająca bomba, bo nie mam partnera. Nie mam nikogo, kto mógłby być potencjalnym ojcem” − powiedziała Kubicka w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Modelka ma jednak plan B − to metoda sztucznego zapłodnienia, z której planuje skorzystać, jeśli w porę nie znajdzie partnera. Kubicka jest gotowa wyjechać za granicę, by przeprowadzić zabieg in vitro legalnie (jako samotna kobieta).

„Daję sobie jeszcze rok. (...) Mam koleżanki, które to już zrobiły, były w podobnej sytuacji jak ja i są bardzo szczęśliwe. To nie jest jakiś wyrok. Jeżeli nie możesz naturalnie mieć dziecka, a jest to twoim marzeniem, to próbuj”.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Rozwój zarodka - film
Zobacz, jak wygląda rozwój zarodka w pierwszych dniach od zapłodnienia in vitro. Film złożono ze zdjęć robionych co 15 minut. Zarodki monitorowano za pomocą embrioskopu.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy