Sara Boruc Mannei i Artur Boruc
fot. ONS

Słodki filmik Artura Boruca z synkiem podbija internet. Uroczy widok!

Mały Noah przyszedł na świat zaledwie miesiąc temu, a rodzice już chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem w sieci. Trzeba przyznać, że niektóre z tych zdjęć będą piękną pamiątką!
Dominika Bielas
Sara Boruc Mannei i Artur Boruc
fot. ONS
Na początku maja Sara Mannei-Boruc i Artur Boruc ponownie zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn Noah, a para co jakiś czas umieszcza w mediach społecznościowych przeurocze fotografie i filmiki. Na jednej z ostatnio dodanych widać małego Noah wtulonego w tatę. Maluszek ma body ze słodkimi skrzydełkami. Same zobaczcie to przeurocze zdjęcie.

Sara często dokumentuje życie rodzinne i chętnie dzieli się nim z fanami szczególnie takimi. Nie brakuje takich, na których mąż troskliwie zajmuje się synkiem. Na profilu bramkarza AFC Bornemouth pojawił się także słodki filmik. To nie tylko piękna pamiątka, ale i z pewnością zachęta dla wielu świeżo upieczonych ojców, by okazywali czułość swoim dzieciom. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Nie wszystkim się podoba

Decyzje celebrytki i sportowca od samego początku budzą kontrowersje wśród fanów. Mały Noah przyszedł na świat 5 maja 2019 roku. Poród domowy w wodzie, potem jedzenie własnego łożyska, wycieczka lotnicza z ledwie 3-tygodniową pociechą, czy czarne śpioszki dla noworodka - wywołały lawinę komentarzy. Nie obyło się także, bez kontrowersji wokół imienia maluszka. Ostatnio szczęśliwa mama na prośbę fanów zdradziła, jak domownicy zdrabniają imię Noah. „My mówimy Nono, Nonaś, Nosiek… plus milion innych ksywek” – napisała Sara.

Artur Boruc jest związany z Sarą Mannei od 2008 roku. Ślub sportowca z blogerką modową odbył się latem 2014 roku. Para wspólnie wychowuje 9-letnią Amelię oraz córkę Mannei z poprzedniego związku, Oliwię. W grudniu media obiegła informacja, że rodzina Boruców się powiększy. Wtedy to Sara pokazała fanom na świątecznym zdjęciu rosnący brzuszek. Od tego czasu celebrytka chętnie wrzucała ciążowe fotografie i informowała obserwatorów, jak się czuje.

Wasi partnerzy mają takie zdjęcia i filmiki? Piękna pamiątka!
  [content:0_27020,0_27022,0_27018,0_26996:CMNews]
Redakcja poleca: Z Martą Król o formie po ciąży - film
Przeraża cię perspektywa zrzucania kilogramów po ciąży? Nie martw się, może powrót do formy po ciąży będzie łatwiejszy niż myślisz. Zobacz wypowiedź Marty Król, mamy dwójki dzieci.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy