GRY
 
 

"Scooby-Doo Abrakadabra-Doo"

Czy Scooby-Doo przestanie wreszcie przyciągać kłopoty? A może to kłopoty przyciągają Scooby-Doo? Nowa zagadka do rozwiązania!

Galapagos Films oraz Warner Home Video prezentują: Czary mary Scooby-Doo! TYLKO NA DVD! Nowy film Scooby-Doo: Abrakadabra-Doo! JUŻ od 14 maja!

Czternasty z serii pełnometrażowych filmów animowanych o najsławniejszym dogu niemieckim - detektywie Scooby-Doo oraz jego kudłatym panu i przyjaciołach. Nowa animacja stworzona w Studiach Warner Bros., na licencji kultowych kreskówek Hanna-Barbera, pełna czarów i magii!

Znowu w drodze Scooby-Doo!
Zaalarmowana przez matkę Velmy Spółka mknie swoim kolorowym samochodem w kierunku Akademii Magii Merlina, sławnego czarodzieja. Studiuje tam młodsza siostra Velmy. Zdaniem pani Dinkley postrzelona Madelyn pilnie potrzebuje pomocy! Od pewnego czasu w szkole straszy pół-orzeł a pół-lew kobieta-gryfon! Tajemnicza Zjawa czy Sprytny Oszust? Fred, Velma, Daphne i Kudłaty wietrzą podstęp.

Co możemy zrobić?
Przyjaciele decydują się przeprowadzić szczegółowe dochodzenie! Trzeba odkryć prawdę! Uczniowie muszę znów poczuć się bezpiecznie w swojej szkole!  Czy Scooby-Doo wpadnie na jakiś trop? Sekrety, mroczne legendy i stare mity. Duchy, gobliny i inni goście…  Solidna porcja strachu okraszona scooby-chrupkami z bitą śmietaną w wiśniowym sosie!

CZY PAMIĘTASZ WSZYSTKO NA TEMAT SCOOBY-DOO?
Scooby-Doo to bohater, którego kochają miliony dzieci! Wiecznie głodny i skory do psot gapa, prawdopodobnie najbardziej tchórzliwy wśród detektywów. Żółty dog niemiecki, który się nie starzeje! Już ponad 40 lat zabawia widownię na całym świecie!

Właścicielem Scooby- Doo jest Fred Silverman, legendarny producent telewizyjny, który pod koniec lat 60. ubiegłego wieku uznał, że wystarczy już historii o superbohaterach. Wykreował więc piątkę zwyczajnych bohaterów obdarzonych… superzdolnościami do rozwiązywania kryminalnych zagadek i odkrywania mrocznych tajemnic! Zainspirowany wielkim hitem Franka Sinatry „Strangers in the Night”, Silverman wprowadził zmiany. Piątka przyjaciół zmieniła się na czwórkę z psem o imieniu Scooby-Doo. Powstała seria przygód Tajemniczej Spółki – Velmy, Freda, Daphne i Kudłatego - która podróżuje po świecie kolorową półciężarówką typu Volkswagen.

CO NOWEGO SCOOBY-DOO?
Scooby-Doo  Abracadabra-Doo to kolejny, po Scooby-Doo i Miecz Samuraja pełnometrażowy film o Tajemniczej Spółce. Ulubieni bohaterowie powracają w starym, dobrym stylu. Moda vintage ciągle obowiązuje – Daphne, Fred, Velmai Kudłaty mają charakterystyczny wizerunek wykreowany jeszcze w latach  sześćdziesiątych przez producenta i animatora Iwao Takamoto („Kopciuszek”, „Zakochany kundel”, „101 Dalmatyńczyków”).
Styl animacji jest nieco inny. Grafika bardziej mroczna i realistyczna, zbliżona do Scooby Doo na Wyspie Zombie. Zmieniły się także głosy oryginalnej obsady – Casey Kasem dubbingujący Kudłatego przeszedł na emeryturę. Zastąpił go Matthew Lillard („Apartament”, „Stracone zachody miłości”, „Tarantella”). Więcej zmian nie ma – teksty pozostają pełne humoru, a zagadki zawiłe!

Scooby-Doo: Abrakadabra-Doo nowy film już od 14 maja na DVD! Tylko w magicznych sklepach i czarodziejskich wypożyczalniach! Na DVD 75-minut filmu ze wspaniałym polskim dubbingiem oraz dodatek specjalny: Scooby-Doo i teatrzyk marionetek!
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj