GRY
 
 

„Scooby-Doo i 13 duchów”

Najwierniejszy przyjaciel Kudłatego i wszystkich dzieciaków znów w akcji!

Scooby-Doo-13-Duchow_DVD-3d.jpg
Scooby-Doo powraca w towarzystwie 13 duchów!
„Scooby-Doo i 13 duchów”

2-płytowe wydanie DVD już od 5 listopada 2010 roku
Po raz pierwszy na DVD!


Podczas podróży do Honolulu samolot rozbija się w Tybecie! Oczekiwanie na pomoc przeciąga się w nieskończoność! Aby zabić nudę, Scooby i jego mały bratanek Scarappy, Kudłaty, Daphne oraz nowo poznany chłopiec, osierocony Film Flam decydują się zwiedzić pobliską świątynię.

Zwabieni podstępem przez zmory Bogla i Weerda, Kudłaty i Scooby uwalniają z tajemniczego kufra trzynaście duchów! Więzione przez lata demony rozpierzchają się we wszystkich kierunkach, sieją zniszczenie i lęk. Ekipa podejmuje walkę, aby zamknąć je z powrotem w skrzyni! Pomaga im mistrz magii i czarodziejstwa, Vincent Van Ghul.

Polowanie na Demony oznacza szaloną podróż do arabskiej wsi, gdzie jeden z Duchów zadomowił się w lustrze oraz rejs po Trójkącie Bermudzkim. To także wizytę na balu u przerażającej królowej Morbidii, pościg za demoniczną Marcellą oraz krótki epizod w czarno-białym filmie! Scooby i przyjaciele toczą z Duchami nierówną walkę. Stawiają czoło Siłom Ciemności, Magicznym Różdżkom oraz Trzem Czarownicom wyposażonym w potężną księgę zaklęć!

Czy wystarczy im przebiegłości, aby wprowadzić duchy ponownie do skrzyni? I czy będą mieć dość siły, by zatrzasnąć wieko kufra?

Wydanie DVD
Na 2 płytach znajduje 13 odcinków – prawie  300 minut animowanego materiału filmowego plus dodatek specjalny: Nie karmić zwierząt- dodatkowy odcinek z serii Kudłaty i Scooby-Doo na tropie.

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj